دوره ده هفته ای ویم هوف مرد یخی
ویم هوف مرد یخی

پتانسیل واقعی تان را تحقق بخشید

 

با گذشت زمان، رابطه ما با جهانی که در آن زندگی می کنیم تغییر کرده است. سبک زندگی ما، ما را از محیط طبیعی جدا کرده است.

به دلیل این قطع ارتباط، سازوکارهای زنده ماندن در قدمت ما دیگر تحریک نمی شوند و ما ارتباط با قدرت درونی خود را از دست داده ایم .

ویم طی چندین دهه تحقیق و تفحص از خود تحقیق و پیشگویی علمی، روشی ساده و مؤثر برای تحریک این فرایندهای فیزیولوژیکی عمیق و تحقق پتانسیلهای کامل ما ایجاد کرده است.

روش ویم هوف در مورد اتصال مجدد ما – به خود، دیگران و طبیعت است.

روش ویم هوف بر روی 3 ستون قدرتمند پایه گذاری شده است

تعهد

تعهد

عمیق شدن به فیزیولوژی خود شما نیاز به تعهد و تمایل به بیرون آمدن از منطقه راحتی طبیعی شما دارد. اکنون زمان آزاد کردن قدرت درونی شماست !

تنفس

تنفس

تسلط بر روشهای تنفس علمی که سطح انرژی شما را بهبود می بخشد، بدن شما را سم زدایی می کند، سطح استرس را کاهش می دهد، سیستم عصبی را متعادل می کند و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.

سرما درمانی

سرما درمانی

سرما دوست صمیمی شماست ! بیاموزید که چگونه از قدرت سرما برای سوزاندن چربی، تقویت سیستم ایمنی بدن، بهتر خوابیدن، کاهش التهاب و تقویت تقویت کننده خلق و خوی خود استفاده کنید.

ویم هوف ” مرد یخی ” کیست ؟ 

دوش آب سرد ویم هوف

خواستگاه مرد یخی 

ویم هوف، ورزشکار هلندی، با شکستن تعدادی از رکوردها مربوط به قرار گرفتن در معرض سرما، نام مستعار خود ” مرد یخی ” را به دست آورد از جمله: بالا رفتن از کوه کلیمانجارو با شلوارک، دو نیم ماراتن بالاتر از مدار قطب شمال پابرهنه، و قرارگرفتن به مدت 112 دقیقه در ظرف در حالی که پوشیده از مکعب های یخی بود. 

با استفاده از ” سرما، طبیعت سخت ” به عنوان آموزگار خود، تمرین گسترده وی به وی امکان داده است كه بتواند تنفس، ضربان قلب و گردش خون خود را كنترل كند و در مقابل درجه حرارتهای شدید مقاومت كند.

متد ویم هاف

مردی در یک ماموریت

ویم هوف با شعار ” آنچه من توانستم، همه می توانند بیاموزند ” متقاعد شده است که همه می توانند بدون نیاز به سرمایه گذاری در همان دهه های ارزشمند مطالعه، مسافرت و جسارت، به پتانسیل درونی خود ورود کنند.

ویم ماموریت خود را برای به اشتراک گذاشتن آنچه که او آموخته است با سایر نقاط جهان انجام داده است. و به همین ترتیب وی روش ویم هوف را تدوین کرد: ترکیبی از تنفس، سرما درمانی و تعهد که طیف وسیعی از مزایا را ارائه می دهد.

ویم هوف با روش خود به مردم از سراسر جهان، از افراد مشهور و ورزشکاران حرفه ای، گرفته تا افراد در هر سنی آموزش می دهد تا بدن و ذهن خود را کنترل کنند و به کارهای خارق العاده ای برسند.

دستاوردهای خارق العاده ویم هوف

ویم هوف ” مرد یخی ” نه تنها به پیشرفت درك علمی كمك كرده است ، بلكه یك نكات خارق العاده از استقامت انسان ، از جمله 21 ركورد جهانی گینس را نیز بدست آورده است. در زیر برخی از حائز اهمیت ترین دستاوردهای وی آورده شده است.

دویدن نصف ماراتن بالای مدار قطب شمال ، پابرهنه و فقط با شلوارک

شنا در زیر یخ به طول 66 متر

قرار گرفتن بر روی یک انگشت در ارتفاع 2000 متر

صعود به بالاترین کوههای جهان در حالی که فقط شلوارک می پوشید

اجرای یک ماراتن کامل در صحرای نامیب و بدون آب خوردن  

دوره های ویم هاف

دستاوردهای خارق العاده ویم هوف

ویم هوف ” مرد یخی ” نه تنها به پیشرفت درك علمی كمك كرده است ، بلكه یك نكات خارق العاده از استقامت انسان ، از جمله 21 ركورد جهانی گینس را نیز بدست آورده است. در زیر برخی از حائز اهمیت ترین دستاوردهای وی آورده شده است.

دویدن نصف ماراتن بالای مدار قطب شمال ، پابرهنه و فقط با شلوارک

شنا در زیر یخ به طول 66 متر

قرار گرفتن بر روی یک انگشت در ارتفاع 2000 متر

صعود به بالاترین کوههای جهان در حالی که فقط شلوارک می پوشید

اجرای یک ماراتن کامل در صحرای نامیب و بدون آب خوردن 

اثبات علمی

در طول سالها، دانشمندان ویم هوف (و حتی برخی از دانش آموزانش) را به آزمایش های مختلفی سوق داده اند، با این هدف که پرده از راز روش او بردارند. 

یک مطالعه در سال 2014 که به تمرین کنندگان روش ویم اندوتوکسین تزریق شد، نشان داد که آنها قادر به کنترل سیستم عصبی سمپاتیک و پاسخ ایمنی بدن هستند. این بدان معنی است که روش ویم هوف ابزاری مؤثر برای مقابله با علائم بیماریهای مختلف خود ایمنی است.در حالی که یک مطالعه در سال 2018 نشان داد که این روش مناطقی را در مغز که مسئول سرکوب درد هستند فعال می کند، که می تواند منجر به نقش احتمالی روش ویم هوف به عنوان یک مسکن درونی شود.

ویم و تیم وی برای کشف پتانسیل روش ویم هوف به همکاری با موسسات تحقیقاتی ادامه می دهند و چندین مطالعه جالب در حال انجام است.

فواید متد ویم هوف

مزایای زیر به طور خاص به روش ویم هوف مربوط می شود ، یا بیشتر در تمرینات تنفسی ، تمرینات در معرض سرما و مراقبه استفاده می شود.

آنها در سالها از تحقیقات علمی گردآوری شده اند یا از نظر کیفی از جامعه ما  ، ” هوف ها “جمع آوری شده اند

لطفا توجه داشته باشید: بدن همه افراد متفاوت است و به همین ترتیب با انواع مختلف درمان و مداخله متفاوت خواهد بود. اگر مشکل پزشکی جدی یا خاصی دارید ، توصیه می کنیم با یک متخصص مراقبت های پزشکی صحبت کنید.

مزایای روش ویم هوف

کمک به مردم در سراسر جهان

 

دانشگاه RMIT یک مطالعه پیمایشی انجام داد و پرسید که روش ویم هوف چه تاثیری در زندگی افراد داشته است. بیش از 3200 نفر پاسخ دادند که به آنها در شناسایی برخی روندها و الگوهای جالب توجه کمک می کند. 

مزایای سلامت فیزیکی 

کاوش کنید که چگونه روش ویم هوف می تواند سلامت جسمی شما را بهبود بخشد

3

انرژی بیشتر 

با دنبال کردن روش ویم هوف، شما یاد خواهید گرفت که روی چیزهایی که مهم هستند تمرکز کنید و عوامل استرس زا را رها کنید که تنها هزینه انرژی شما را به همراه دارد.

مشاهده مطالعات

متد ویم هاف افزایش سیستم ایمنی بدن

افزایش سیستم ایمنی بدن 

تحقیقات علمی شواهدی در اختیار ما قرار داده است که پیروان روش ویم هوف نسبت به سایرین پاسخ ایمنی قوی تری به عوامل بیماری زا دارند.

مشاهده مطالعات

1

ضد التهاب طبیعی

می خواهید در مورد مبارزه با التهاب با کمک روش ویم هوف بیشتر بدانید؟

مشاهده مطالعات

6

خواب راحت 

افرادی که به روش ویم هوف عمل می کنند اغلب گزارش می دهند که کیفیت خواب آنها بهبود یافته است و در طی روز احساس انرژی بیشتری می کنند.

مشاهده مطالعات 

متد ویم هاف افزایش عملکرد ورزشی

افزایش عملکرد ورزشی

آیا به دنبال بهبود عملکرد ورزشی خود هستید؟ روش ویم هوف می تواند به شما در این زمینه کمک کند .

مشاهده مطالعات 

4

ریکاوری تمرین

با روش ویم هوف به بدن خود کمک کنید تا سریعتر از ورزش بدنی بهبود یابد.

مشاهده مطالعات

روش ویم هاف تسکین بیماری خود ایمنی

تسکین بیماری خود ایمنی 

هیچ درمانی برای اختلالات خود ایمنی وجود ندارد، بنابراین مدیریت علائم مرتبط برای حفظ کیفیت خاصی از زندگی مهم است. بیشتر بدانید که چگونه روش ویم هوف می تواند به شما در تسکین بیماری خود ایمنی کمک کند.

مشاهده مطالعات

8

تسکین آرتریت

روش ویم هوف می تواند به شما کمک کند بدون نیاز به دارو، از شر آرتریت به شکل طبیعی خلاص شوید

مشاهده مطالعات 

7

تسکین فیبروملاژیا

فیبرومالژیا می تواند برای مدت طولانی دوام داشته باشد و درمان آن بسیار سخت است. بنابراین، پیدا کردن تسکین علائم فیبرومیالژیا بسیار مهم است. روش ویم هوف می تواند به شما ابزاری برای تسکین برخی از علائم مرتبط با فیبرومیالژیا ارائه دهد.

مشاهده مطالعات

13

سندروم پس از درمان بیماری لایم

علائم بیماری لایم می تواند ماهها و حتی سالها بماند. بیاموزید که چگونه می توان از روش ویم هوف برای تسکین علائم مربوط به PTLDS استفاده کرد.

مشاهده مطالعات

12

مدیریت بیماری مزمن انسداد ریه

مدیریت بیماری انسدادی مزمن ریوی (COPD) برای بهبود کیفیت زندگی برای افرادی که از این بیماری رنج می برند بسیار مهم است. روش ویم هوف می تواند کمک کند.

مشاهده مطالعات 

روش ویم هوف بهبود میگرن

بهبود میگرن 

دریابید که چگونه روش ویم هوف می تواند به شما در تسکین حملات سردرد میگرنی کمک کند.

مشاهده مطالعات

روش ویم هوف غلبه بر ام اس

غلبه بر ام اس

در مورد چگونگی بهره گیری از بیماران ام اس از روش ویم هوف بیشتر بدانید.

مشاهده مطالعات

روش ویم هوف مدیریت آسم

مدیریت آسم 

اثرات روش ویم بر آسم چیست و چگونه می تواند این روش در مدیریت موثر آسم به شما کمک کند؟

مشاهده مطالعات

روش ویم هوف کاهش فشار خون

کاهش فشار خون 

فشار خون بالا یکی از دلایل اصلی مرگ است. یکی از راه های کمک به حفظ فشار خون پایین، حفظ سبک زندگی سالم است. روش ویم هوف می تواند به شما در کاهش فشار خون کمک کند.

مشاهده مطالعات

مزایای سلامت روان

برخی از مزایای سلامت روان روش ویم هوف را کشف کنید

19

افزایش قدرت اراده 

اگر واقعاً می خواهید به نسخه بهتری از خود تبدیل شوید، افزایش اراده یکی از اساسی ترین کارهایی است که باید انجام دهید

مشاهده مطالعات 

18

بهبود سلامت ذهنی 

سلامت روان شما می تواند به عنوان بهزیستی روانی شما تعیین شود. این امر بر احساس شما در مورد خود و دیگران تأثیر می گذارد.

مشاهده مطالعات

17

بهبود استرس

روش ویم هوف ترکیبی از مراقبه، تمرین های تنفسی و قرار گرفتن در معرض سرما است که می تواند به شما در تنظیم سطح استرس کمک کند.

مشاهده مطالعات

22

افزایش تمرکز

بسیاری از افراد بعد از تمرین روش ویم هوف افزایش تمرکز زیادی را تجربه می کنند. دریابید که روش ویم هوف چه کاری می تواند برای شما انجام دهد!

مشاهده مطالعات

221-min

بهبود اتصال ذهن و بدن 

شما با داشتن یک ارتباط ذهن و بدن محکم می توانید احساسات خود را مدیریت کرده و با مشکلات روبرو شوید. متأسفانه، بسیاری از افراد قادر به کنترل ارتباط ذهن و بدن خود نیستند. بیشتر بدانید که روش ویم هوف چگونه می تواند به شما در بهبود ارتباط ذهن و بدن کمک کند.

مشاهده مطالعات 

20

غلبه بر افسردگی

غلبه بر افسردگی می تواند بسیار دشوار باشد. با این وجود روشهای طبیعی وجود دارد که می تواند در مقابله با افسردگی به شما کمک کند. به عنوان مثال، افراد افسرده که با روش ویم هوف شروع به تمرین می کنند، اغلب از تسکین علائم مختلف مربوط به افسردگی بالینی خبر می دهند.

مشاهده مطالعات 

سوالات متدوال

روش ویم هوف توسط هر فرد سالم قابل استفاده است. اگر با یک وضعیت پزشکی جدی روبرو هستید ، توصیه می کنیم قبل از تلاش برای هر یک از تکنیک های ویم هوف، با یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید.

اگر با هر یک از موارد زیر برخورد کردید توصیه می کنیم با پزشک حود مشورت کنید :

  • صرع
  • فشار خون بالا (در صورت داروهای تجویزی)
  • بیماری عروق کرونر قلب (به عنوان مثال آنژین صدری ؛ آنژین پایدار)
  • سابقه مسائل پزشکی جدی مانند نارسایی قلبی یا سکته مغزی.
  • اگر از میگرن رنج می برید، از شما می خواهیم که نسبت به مصرف حمام یخ احتیاط کنید.

تأثیر تکنیکهای ویم هوف در افراد مختلف متفاوت است. تجربه همه افراد کمی متفاوت است و تا حدودی با اهداف و انتظارات شما تعیین می شود. به عنوان مثال، یک تنیسور حرفه ای، به دنبال بهبود عملکرد ورزشی است، در حالی که کسی که از ورم مفاصل روماتوئید رنج می برد، به زودی از مزایای نشانگرهای التهابی پایین بهره خواهد برد.

مزایای عمومی گزارش شده از این روش شامل: افزایش انرژی، بهبود خواب، کاهش استرس و اضطراب، افزایش تمرکز، بهبودی سریع و بهبود عمومی در کیفیت زندگی است.

مزایای بالقوه متعدد و متنوع است. در نهایت، تنها راه برای پیدا کردن آنچه متد برای شما انجام می دهد، امتحان کردن آن برای خودتان است!

اگرچه شناخته شده است که روش ویم هوف در بعضی موارد علائم را در بهبودی کامل قرار می دهد، اما تمرین ویم هوف باید به عنوان یک ابزار برای کمک به مدیریت سلامتی شما باشد نه یک درمان. از آنجا که روش ویم هوف پاسخ ایمنی را تعدیل می کند، با شرایطی که از اختلال اساسی در سیستم ایمنی بدن ناشی می شود، مؤثر است. با این حال ، نتایج مثبت با شرایط متنوعی مشاهده می شود، و علاوه بر این روش ویم هوف مزایای دیگری نیز دارد.

تحقیقات علمی قابل توجهی در مورد روش ویم هوف انجام شده است، و نتایج بسیار امیدوار کننده است. با این وجود صدها هزار بیماری و شرایط وجود دارد. برای اکثر بیماری ها ، ما دانش لازم را نداریم تا بتوانیم با اقتدار در مورد پتانسیل ویم هوف به عنوان یک درمان مؤثر صحبت کنیم. توجه داشته باشید که نتایج در افراد مختلف متفاوت است، زیرا تفاوتهای فیزیولوژیکی بین فردی زیادی وجود دارد. درنهایت، بهترین و واقعاً تنها راه برای پیدا کردن کارهایی که روش ویم هوف برای شما شخصاً انجام می دهد، امتحان کردن آن است.

برخی از شرایط ممکن است تحت تأثیر روش ویم هوف  عملکرد منفی داشته باشد. ما به شدت توصیه می کنیم که با یک متخصص پزشکی مشورت کنید.

تکنیک های تنفس می توانند باعث ایجاد سبک سری و حتی از دست دادن آگاهی شوند. کودکان غالباً به حدی بالغ نشده اند که بتوانند این خطرات را به طور مناسب ارزیابی کنند. علاوه بر این، مغز آنها از نظر جسمی هنوز در حال پیشرفت است.

بنابراین، توصیه می کنیم کودکان زیر 16 سال تحت نظارت والدین یا سرپرست قانونی قرار گیرند. لطفاً در تمرینات سرما درمانی احتیاط کنید  و به تدریج این امر را تقویت کنید.

اگر باردار هستید، توصیه می کنیم که از روش استفاده نکنید. ما نمی دانیم افزایش سطح آدرنالین در ارتباط با تکنیک های ویم هوف بر سلامتی کودک تأثیر منفی می گذارد یا خیر. این مسأله فوق العاده ظریف است و ما می خواهیم تا حد امکان مراقب باشیم.

وقتی نوزاد متولد شد، شما می توانید تمرین را از سر بگیرید.

نشان داده است که ما قادریم سیستم ایمنی بدن را سرکوب کنیم. که در ابتدا، ممکن است به عنوان یک چیز مثبت به نظر نرسد.

در واقع، این می تواند بسیار مفید باشد، زیرا از یک طرف شما التهاب را کاهش می دهید و از طرف دیگر سلول های سفید خون را افزایش می دهید. بگذارید توضیح دهیم:

سیستم ایمنی بدن ما تقریباً به 2 قسمت تقسیم می شود. سیستم ایمنی ذاتی، اولین خط دفاعی ما در برابر باکتری ها و پاتوژن ها است. سیستم ایمنی تطبیقی، تمام گلبولهای سفید خون لازم برای ایجاد ایمنی در برابر آن عوامل بیماری زا است. روش ویم هوف سیستم ایمنی ذاتی را سرکوب می کند و سیستم ایمنی تطبیقی را تقویت می کند. این سیستم ایمنی ذاتی را با کاهش التهاب (بخصوص التهاب غیر ضروری) سرکوب می کند و با افزایش تعداد گلبول های سفید خون (تقویت ایمنی) سیستم ایمنی تطبیقی را تقویت می کند. این اثر ضد التهابی از روش ویم هوف می تواند فواید زیادی داشته باشد، مانند کاهش ناراحتی علائم ناشی از التهاب بیش از حد، مانند تب یا سردرد. “سرکوب” به نظر منفی است ، اما در این حالت می تواند بسیار مثبت باشد!

وقتی روز خود را شروع کردید، در ابتدای صبح تمرین را انجام دهید. این به شما کمک می کند در طول روز هم پرانرژی و هم آرام باشید 

متوسط سرمایه گذاری روزانه 20 دقیقه برای شروع روز شما است. در طول روز بر تنفس عمیق تر و آگاهانه تمرکز کنید. پس از شرکت در دوره، می توانید به طور نامحدود به آن دسترسی داشته باشید و مراحل را با سرعت خود طی کنید. روش ویم هوف بعد از دوره های ما تمام نمی شود. این روش باید در زندگی شما روزانه به کار گرفته شود تا از مزایای کامل بهره مند شوید.

این اثر به عنوان “وزوز گوش” شناخته شده است، و علل و تجلی گسترده ای دارد.

ارتباط بین وزوز گوش و روش ویم هوف دلایل احتمالی مختلفی دارد. تحقیقات پزشکی ارتباط مستقیمی بین وزوز گوش و کم خونی نشان می دهد، که ممکن است روش ویم هوف از طریق بالا رفتن میزان اکسیژن بهبود یابد. تمرینهای تنفسی همچنین باعث افزایش فعالیت عصبی در قسمت شنوایی مغز می شوند، جایی که پردازش مغز به نظر می رسد، احتمالاً باعث هیجان سلول های عصبی می شود.

جامعه علمی همچنان درگیر جزئیات خاص وزوز گوش است، اما ثابت کرده است که این پدیده خود بی ضرر است. در اکثر موارد، زنگ زدن با تمرین مکرر تنفس از بین می رود. اگر فهمیدید که پس از گذشت چند هفته، وزوز و زنگ زدن گوش ادامه پیدا می کند یا شدت می یابد، ممکن است برخی از شرایط اساسی فیزیولوژیکی در حال چالش باشند و توصیه می کنیم با یک پزشک متخصص مشورت کنید.

در طول تمرینات تنفسی، ممکن است انقباض عضلانی غیر ارادی، که به “تتانی” معروف است، تجربه کنید. تنفس شدید باعث ایجاد جریان کربن دی اکسید می شود که به نوبه خود آبشاری از تغییرات یونیزاسیون را شروع می کند که منجر به افزایش حساسیت سلول های عصبی می شود. سپس این موارد برای تحریک پاسخ عضلانی به تحریک کمتری نیاز دارند، تا جایی که عضلات می توانند بطور خودبخود منقبض شوند. این تأثیرات معمولاً در دست و پا کاملاً مشخص است، اما می تواند در کل بدن گسترش یابد.

با پدید آمدن شرایط پزشکی موجود، این پدیده کاملاً بی ضرر است و اثرات آن در عرض چند دقیقه از بین می رود. با گذشت زمان، ممکن است دیگر به وجود نیاید. اگر این احساس دردناک است ، لطفا با یک پزشک متخصص مشورت کنید.

اگر برای تمرین تنفس دراز کشیده اید، احتمال غش کردن کمی وجود دارد. با این حال، این بدان معنی است که شما خیلی خیلی زیاده روی کرده اید. دم از طریق بینی و بازدم از طریق دهان می تواند به شما در جلوگیری از تنفس سریع  کمک کند.

در حین بازدم شما سیستم عصبی پاراسمپاتیک را تحریک می کنید. این حالت “استراحت و هضم” است که بدن در هنگام خواب فرض می کند، بنابراین معقول است که ممکن است شما نیاز به خمیازه کشیدن داشته باشید. این کاملا خوب است

جلسات و درس ها

معرفی 00:02:28
دو درس
معرفی دوره ده هفته ای  00:01:10
پیش نمایش 00:01:18

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

قبل از شروع 00 :01:04
یک درس
پیام مهم قبل از شروع دوره ده هفته ای 00:01:04

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

قبل از شروع 00 :01:04
یک درس
پیام مهم قبل از شروع دوره ده هفته ای 00:01:04

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

معرفی 00:02:28
دو درس
معرفی دوره ده هفته ای  00:01:10
پیش نمایش 00:01:18

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

هفته اول  00:33:45
1 درس
هفته اول  00:33:45

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

اصول 00:23:56
6 درس
چرا تمرینات تنفسی ؟ 00:02:32
چگونه تمرینات تنفسی را انجام دهیم ؟  00:06:29
چرا تمرینات دوش آب سرد ؟ 00:04:06
چگونه دوش آب سرد بگیریم ؟  00:04:06
چرا باید کشش انجام دهیم ؟  00:02:27
چگونه کشش روش ویم هوف را انجام دهیم ؟ 00:04:16

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

اصول 00:23:56
6 درس
چرا تمرینات تنفسی ؟ 00:02:32
چگونه تمرینات تنفسی را انجام دهیم ؟  00:06:29
چرا تمرینات دوش آب سرد ؟ 00:04:06
چگونه دوش آب سرد بگیریم ؟  00:04:06
چرا باید کشش انجام دهیم ؟  00:02:27
چگونه کشش روش ویم هوف را انجام دهیم ؟ 00:04:16

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

هفته اول  00:33:45
1 درس
هفته اول  00:33:45

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

هفته سوم  00:39:14
1 درس
هفته سوم  00:39:14

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

هفته دوم  00:32:19
1 درس
هفته دوم  00:32:19

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

هفته دوم  00:32:19
1 درس
هفته دوم  00:32:19

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

هفته سوم  00:39:14
1 درس
هفته سوم  00:39:14

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

هفته پنجم 01:04:46
 1 درس
هفته پنجم 01:04:46

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

هفته چهارم  01:04:42
1 درس
هفته چهارم 01:04:42

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

هفته چهارم  01:04:42
1 درس
هفته چهارم 01:04:42

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

هفته پنجم 01:04:46
 1 درس
هفته پنجم 01:04:46

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

هفته هفتم  00:59:16
1 درس
هفته هفتم  00:59:16

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

هفته ششم  00:39:42
1 درس
هفته ششم  00:39:42

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

هفته ششم  00:39:42
1 درس
هفته ششم  00:39:42

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

هفته هفتم  00:59:16
1 درس
هفته هفتم  00:59:16

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

هفته نهم  00:15:21
1درس 
هفته نهم  00:15:21

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

هفته هشتم  00:11:12
1 درس
هفته هشتم  00:11:12

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

هفته هشتم  00:11:12
1 درس
هفته هشتم  00:11:12

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

هفته نهم  00:15:21
1درس 
هفته نهم  00:15:21

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

تمرین های کوتاه روزانه 00:32:00
3 درس
4 دقیقه تمرین تنفسی 00:04:00
10 دقیقه تمرین تنفسی + پوش آپ 00:10:00
غلیان تنفس – چهار دور 00:18:00

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

هفته دهم  00:06:10
1 درس
هفته دهم  00:06:10

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

هفته دهم  00:06:10
1 درس
هفته دهم  00:06:10

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

تمرین های کوتاه روزانه 00:32:00
3 درس
4 دقیقه تمرین تنفسی 00:04:00
10 دقیقه تمرین تنفسی + پوش آپ 00:10:00
غلیان تنفس – چهار دور 00:18:00

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

پاداش 00:28:40
5 درس
ویم هوف در مزکر تحقیقات بیمارستان رادبود 00:04:54
رکورد جهانی  00:01:17
موفقیت علمی  00:11:03
نواختن گیتار ویم در فنلاند  00:01:50
نتایج بررسی RMIT 00:09:36

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

چالش ها  00:21:34
3 ویدئو
انجام حرکت اسب در طبیعت  00:13:19
تمرین سطل یخ – بخش اول 00:04:03
تمرین سطل یخ – بخش دوم 00:04:12

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

چالش ها  00:2134
3 ویدئو
انجام حرکت اسب در طبیعت  00:13:19
تمرین سطل یخ – بخش اول 00:04:03
تمرین سطل یخ – بخش دوم 00:04:12

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

پاداش 00:28:40
5 درس
ویم هوف در مزکر تحقیقات بیمارستان رادبود 00:04:54
رکورد جهانی  00:01:17
موفقیت علمی  00:11:03
نواختن گیتار ویم در فنلاند  00:01:50
نتایج بررسی RMIT 00:09:36

 

 

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !