دوره مغز عرفانی داسون چرج

داسون چرچ در دوره مغز عرفانی از طریق پیشروترین علوم اعصاب، شما را در موثرترین، کارآمدترین

و ماندگارترین فرآیند امروزی برای ایجاد سعادت و آرامش متعالی در زندگی روزمره تان راهنمایی می کند.

یک دکمه «خلسه و سرخوشی» در مغز شما وجود دارد: اما آیا می‌دانید کجا آن را پیدا کنید؟

بسیاری از ما یک عمر را صرف جستجوی راه حلی برای استرس و طاقت فرسای زندگی مدرن می کنیم.

بنابراین ما مدیتیشن می کنیم. ما یکی پس از دیگری ابزار رشد شخصی را امتحان می کنیم. ما به سفرهای پرهزینه و استراحت می پردازیم تا کنترل و سلامت عقل خود را بازیابی کنیم.

اما هیچ چیز واقعاً دوام نمی آورد، چون…

لحظات زودگذر سکون هرگز نمی توانند خستگی، سر و صدا و کشمکش زندگی ای را که در هرج و مرج همیشگی سپری می شود خاموش کند.

خوشبختانه راه بهتری وجود دارد.

راهی برای القا کردن هر لحظه خود با سعادت راهبی که در ابرها مدیتیشن می کند. جریان یک نوازنده چیره دست که از طریق روح اجرا می کند. و ارتباط یک هنرمند بینا، که از چیزی بزرگتر دعوت می کند تا ایده هایی را احضار کند که جهان هرگز ندیده است.

دسترسی – و ماندن در – این حالات وجدآمیز در زندگی روزمره شما به این معنی نیست که از دارایی های دنیوی خود دست بکشید یا زندگی خود را به هنرها و اعمال باطنی بسپارید.

بلکه یک امر علمی است. یا به طور خاص، دانستن اینکه چگونه مواد شیمیایی مغز خود را تنظیم کنید تا نحوه تفکر، احساس و عملکرد خود را تغییر دهید – با یک بشکن ساده.

و از طریق برنامه مغز عرفانی با داوسون چرچ، محقق برنده جایزه علوم اعصاب، ساده‌ترین و سریع‌ترین راه را برای بیدار کردن این انقلاب درونی کشف خواهید کرد: بنابراین آرامش، شادی و جریان برای شما به اندازه نفس کشیدن آسان می‌شوند.

بر مواد شیمیایی عصبی خود تسلط داشته باشید و در نتیجه زندگی خود را به دست آورید

دوره مغز عرفانی از طریق پیشروترین علوم اعصاب، شما را در مؤثرترین، کارآمدترین و ماندگارترین فرآیند امروزی برای ایجاد سعادت و آرامش متعالی در زندگی روزمره راهنمایی می کند.

استرس، اضطراب و آشفتگی درونی اکنون می تواند از برنامه روزانه شما حذف شود. به جای آنها، آزادی کامل در انتخاب حالات عاطفی خود به دست می آورید، در حالی که احساس سلامتی، بهره وری و یگانگی خود را با کائنات به حداکثر می رسانید.

برخلاف برنامه‌های معنوی معمول، هیچ هنر محرمانه یا اسرارآمیزی وجود ندارد که بتوان با آن سردرگم شد. و حتی اعمال باستانی مانند مدیتیشن از همه تعصبات غیر ضروری پاک می شوند، بنابراین فقط آنچه واقعاً مؤثر است حفظ و تقویت می شود.

درعوض، شما از طریق روش‌های متعالی قابل دسترس، با ارزش و مبتنی بر علم هدایت می‌شوید که روزانه از آنها برای تسلط بر هفت ماده شیمیایی عصبی مغز که بی‌صدا زندگی شما را شکل می‌دهند، استفاده می‌کنید:

دوپامین: ماده شیمیایی لذت
اکسی توسین: ماده شیمیایی عشق
نوراپی نفرین: ماده شیمیایی تمرکز

سروتونین: ماده شیمیایی رضایت
اکسید نیتریک: تقویت کننده قدرت
بتا اندورفین: تسکین دهنده درد
آناندامید: ماده شیمیایی سعادت

معرفی داسون چرچ، خالق برنامه مغز عرفانی

داسون چرچ کیست

داوسون چرچ نویسنده و محققی در زمینه های سلامت، روانشناسی و معنویت است. کتاب پرفروش او به نام «اعجوبه ای در ژن‌های شما» این مفهوم را مطرح کرد که احساسات باعث بیان ژن می‌شوند، در حالی که کتاب پرفروش دیگر او، «Bliss Brain» نشان داد که حالت‌های ذهنی اوج به سرعت مغز را برای شادی بازسازی می‌کند.

داوسون موسس موسسه ملی مراقبت های بهداشتی یکپارچه است. او ده‌ها کارآزمایی بالینی انجام داده است و بسیاری از مقالات علمی با داوری در مورد موضوعاتی از جمله اضطراب، افسردگی و PTSD منتشر کرده است.

او رئیس‌ سابق Family Connection، یکی از 53 سازمان غیرانتفاعی است که توسط رئیس‌جمهور بیل کلینتون به‌عنوان نقاط روشن نام‌گذاری شده است، و همچنین یکی از اعضای شورای رهبری تحول‌آفرین است.

کتاب‌هایی که داوسون روی آنها کار کرده است بیش از دوجین جایزه از جمله بهترین کتاب سلامت (جوایز مطبوعات مستقل) و بهترین کتاب علمی (جوایز بوک نیوز ایالات متحده) را به دست آورده‌اند.

او مرتباً برای مجله یونیتی و هافینگتون پست می نویسد و در USA Today، CNN، BBC، Los Angeles Times، San Francisco Chronicle، Parenting و بسیاری دیگر از رسانه های ملی نقل قول شده است.

اعتبارات داسون چرچ 

♦ مجموعه بانفوذ تحقیقات چرچ موضوعات مختلفی را در بر می گیرد: از جمله هورمون های استرس، روان درمانی، PTSD در نوجوانان، و مدیتیشن.

♦ کار او با جانبازان مبتلا به PTSD به بیش از 21000 خانواده کمک کرده است و منجر به دو گواهی نامه در کمیته های کنگره ایالات متحده شده است.

♦ فهرست گسترده مدارک او شامل دکترا در مراقبت های بهداشتی یکپارچه، دکترای فوق لیسانس در طب طبیعی، و گواهی بالینی در روانشناسی انرژی است.

برنامه آموزشی دوره مغز عرفانی 

مغز عرفانی یک سفر آنلاین 22 روزه برای تسلط بر مواد شیمیایی عصبی مغز شما است: و به نوبه خود توانایی شما برای تجربه سعادت، آرامش و جریان هیجان انگیز در لحظات روزانه شماست.

هر روز، برای یک درس ویدیویی 20 دقیقه‌ای به داوسون چرچ می‌پیوندید که شما را عمیقاً به مواد شیمیایی عصبی می‌برد که زندگی شما را شکل می‌دهند: و تمرین‌های متعالی مبتنی بر علم و مراقبه‌های عصبی شیمیایی که می‌توانید برای مهار و تنظیم آنها به نفع خود استفاده کنید.

در پایان برنامه، همه ابزارها و خرد مورد نیاز برای مهار طبیعی شیمی عصبی خود را خواهید داشت – و نحوه تفکر، احساس و عملکرد خود را در زندگی روزمره تغییر می دهید.

دوپامین: فعال کردن انگیزه و عزم (روز 1 - 3)

دوپامین “مولکول انگیزشی” شما است: ماده شیمیایی که هنگام پیش بینی پاداش روشن می شود و شما را به جستجوی بیشتر سوق می دهد. و با استفاده از دوپامین به روش صحیح، می توانید از آن برای به دست آوردن انگیزه فوری، پایدار و بی قید و شرط برای رشد و دستیابی به حداکثر پتانسیل خود استفاده کنید.

نکات برجسته عبارتند از:

مدیتیشن عصبی شیمیایی دوپامین: اول صبح به آن گوش دهید تا خود را برای یک روز کامل با انگیزه و حرکت رو به جلو آماده کنید.

تسلط بر هوس های خود: از این تمرین یادداشت برداری 3 دقیقه ای برای کشف محرک های دوپامین منحصربفرد خود و چگونگی استفاده از آنها برای داشتن احساس و عملکرد بهتر در هر لحظه استفاده کنید.

5 رسم افزایش فوری دوپامین: از عادت های سرگرم کننده روزانه گرفته تا گوش دادن به یک نوع موسیقی بسیار خاص – این فعالیت های ساده و در عین حال مفید را برای افزایش سریع و پایدار دوپامین امتحان کنید.

و خیلی بیشتر.

اکسی توسین: فعال کردن عشق و ارتباط (روز 4 - 6)

عشق، پیوند و صمیمیت تجربیات معنوی هستند – و محافظ آنها اکسی توسین است، ماده شیمیایی ارتباط عمیق انسانی. وقتی یاد می گیرید که چگونه سطح اکسی توسین خود را تنظیم کنید، می توانید آگاهانه شروع به تعمیق پیوندهای خود با دیگران کنید و لحظات جادویی صمیمیت و عشق بی قید و شرط را ایجاد کنید.

نکات برجسته عبارتند از:

مدیتیشن عصبی شیمیایی اکسی توسین: از این مدیتیشن برای تغییر باور نکردنی فوری اکسی توسین استفاده کنید – برای درست قبل از لحظات پیوند یا تعامل اجتماعی با عزیزان.

هدایت عشق بی قید و شرط و تزلزل ناپذیر: این تمرین به شما کمک می کند تا عشق خالص را برای شخص دیگری تجسم کنید، صرف نظر از موانع یا درگیری هایی که ممکن است با آنها تجربه کنید.

عادات روزانه عشق: یک در آغوش گرفتن، یک عبارت، یا حتی گوش دادن دقیق – راه های ساده ای را کشف کنید که می توانید امواج عشق وجد را در چند ثانیه وارد زندگی روزمره خود کنید.

و خیلی بیشتر.

نوراپی نفرین: فعال کننده تمرکز و توجه (روز 7 تا 9)

اگر تا به حال برای تمرکز، هوشیاری و بهره وری برای مدت زمانی که نیاز دارید تلاش کرده اید: نوراپی نفرین ماده شیمیایی مورد نظر شما است. با یادگیری چگونگی تحریک طبیعی این ماده شیمیایی، دسترسی نامحدودی به منبع طبیعی «کافئین درونی» خواهید داشت که به شما کمک می‌کند در زمان کمتری کارهای بیشتری انجام دهید – بدون استرس و ناامیدی معمول.

نکات برجسته عبارتند از:

مدیتیشن عصبی شیمیایی نوراپی نفرین: آرام بنشینید، استراحت کنید و خود را برای یک روز متمرکز و بهره وری شکست ناپذیر آماده کنید.

رهایی از حواس‌پرتی‌ها: این تمرین یادداشت بردای به شما کمک می‌کند بزرگ‌ترین حواس‌پرتی‌ها را در زندگی روزمره‌تان شناسایی کنید و بهترین گام‌هایی را که می‌توانید برای بالا رفتن از آنها بردارید، بردارید.

طراحی یک زندگی با تمرکز عمیق: این تغییرات آسان در سبک زندگی را اعمال کنید تا مصونیت قابل توجهی در برابر افکار و عادت هایی که تمرکز و بهره وری شما را از بین می برند به دست آورید.

و خیلی بیشتر.

سروتونین: فعال کننده رضایت (روز 10 تا 12)

افرادی که از سطح بالایی از رفاه عاطفی و رضایت لذت می برند، سطح سروتونین بالایی نیز دارند. این به این دلیل است که این ماده شیمیایی – که در پایه مغز شما تولید می شود – با دوپامین کار می کند تا احساس خوبی به شما بدهد و در عین حال از شما در برابر آسیب های اضطراب، افکار بی نظم و الگوهای فکری منفی محافظت می کند.

نکات برجسته عبارتند از:

مدیتیشن عصبی شیمیایی سروتونین: برخی از افراد از داروهای سنتز شده برای تقویت سروتونین استفاده می کنند – اما شما مجبور نخواهید بود با این مدیتیشن، که درخشش طبیعی تمام روز را برای شما به ارمغان می آورد.

محرک های سروتونین شخصی شما: کشف کنید که واقعاً چه چیزی به شما احساس داشتن یک میلیون دلار می دهد و چگونه می توانید از این محرک ها برای احساس بهتر استفاده کنید.

8 کلید خوشبختی: این تمرینات روزانه را آزمایش کنید تا سطح سروتونین خود را بالا نگه دارید، مهم نیست در درون شما یا اطراف شما چه می گذرد.

و خیلی بیشتر.

نیتریک اکسید: فعال کننده اکستازی (روز 13 تا 15)

نیتریک اکسید ماده شیمیایی با شدت متمرکز است: زیرا به شما کمک می کند تا در زندگی روزمره خود کاملاً و با اشتیاق ظاهر شوید و آماده انجام و خلق با بالاترین پتانسیل خود باشید. این ماده شیمیایی شگفت‌انگیز دارای فواید دیگری نیز هست، از جمله بهبود انعطاف پذیری عصبی مغز (توانایی جذب اطلاعات و الگوهای جدید) و حتی تقویت ایمنی.

نکات برجسته عبارتند از:

مدیتیشن عصبی شیمیایی اکسید نیتریک: تمام اشتیاق، انرژی و تمرکز خود را بیدار کنید – و آماده شوید تا روز را در اوج آرامش و در عین حال با شدت غیرقابل توقف در آغوش بگیرید.

تکنیک تنفس اکسید نیتریک: به شدت و قدرت نیاز دارید؟ تنفس خود را به این روش ساده تغییر دهید و تماشا کنید که فورا شروع به کار می کند.

روال تمرین با اکسید نیتریک: این مجموعه ساده از چهار تمرین خیلی شدید نیست – اما یک روش فوق‌العاده موثر برای تقویت فوری شدت عصبی شیمیایی شما است.

و خلی بیشتر.

بتا اندورفین: فعال کننده خلسه بدن (روز 16 تا 18)

درد و ناراحتی فیزیکی می تواند حالات عاطفی و بهره وری شما را ویران کند: و بتا اندورفین ماده شیمیایی است که برای از بین بردن آن به طور طبیعی به آن نیاز دارید، بنابراین می توانید به حالت سعادت کامل بدن بازگردید. بتا اندورفین سه برابر قوی تر از مورفین مصنوعی است، اما چندین برابر برای شما بهتر است.

نکات برجسته عبارتند از:

مدیتیشن عصبی شیمیایی بتا اندورفین: از این مدیتیشن تسکین دهنده استفاده کنید تا فوراً درد را تبخیر کنید، یا بدن خود را به حالتی از سلامتی هدایت کنید که می توانید در هر سلولی احساس کنید.

شفا از درون: اگر به دنبال رهایی از داروهای مسکن یا سایر داروهای مسکن هستید، یادگیری نحوه مهار بتا اندورفین می تواند نقطه عطف شما باشد.

ایجاد یک زندگی بدون درد: این تمرینات روزانه آسان را امتحان کنید تا وارد یک وضعیت عصبی شیمیایی پایدار با انعطاف پذیری بالا در برابر درد و ناراحتی فیزیکی شوید.

و خیلی بیشتر.

آناندامید: فعال سازی سعادت (روز 19 - 21)

هیچ چیز طبیعی تر از یک ماده شیمیایی شادی آور نیست که توسط مغز شما تولید می شود. آناندامید دروازه‌ای به سوی آن نوع شادی است که باعث می‌شود بدون دلیل لبخند بزنید، در خالص‌ترین شکل آن احساس لذت کنید و از خود و زندگی‌تان قدردانی کنید. این با سطوح بالای امواج مغزی تتا و گاما مرتبط است که معمولاً در مراقبه‌گران کهنه کار یافت می‌شود.

نکات برجسته عبارتند از:

مدیتیشن عصبی شیمیایی آناندامید: بدن خود را سرشار از شادی و خلسه بی قید و شرط کنید، زیرا تمام افکار و الگوهای منفی را آزاد می کنید که سعادت شما را مختل می کند.

تمرین نمادگرایی سعادتمند: نماد خود را از خلسه ایجاد کنید و از آن استفاده کنید تا فقط با نگاه کردن به آن به حالت سعادت خالص وارد شوید.

بهترین تمرین‌ها برای شادی: همه تمرین ها برای احساسات شما مفید هستند، اما این تمرین‌ها به‌طور ویژه طراحی شده‌اند تا فوراً عصب‌شیمیایی شادی شما را شعله‌ور کنند و احساس خلسه را در شما ایجاد کنند.

و خیلی بیشتر.

برنامه روز به روز

درس های 1 تا 7

درس اول  درس دوم  درس سوم  درس چهارم  درس پنجم  درس ششم  درس هفتم 
دوپامین: مولکول انگیزشی تقویت احساس “چیزی شگفت انگیز در شرف وقوع است!” دوپامین را در زندگی روزمره خود تقویت کنید اکسی توسین: مولکول عشق قرار گرفتن در معرض عشق بی قید و شرط اکسی توسین را در زندگی روزمره خود تقویت کنید نوراپی نفرین: تقویت کننده توجه

درس های 8 تا 14

درس هشتم  درس نهم  درس دهم درس یازدم درس دوازدهم درس سیزدهم  درس چهاردهم
آگاه و هُشیار ماندن در طول مدیتیشن تقویت و افزایش نور اپی نفرین در زندگی روزمره شما سروتونین: مولکول رضایت دست یابی به سطوح جدیدی از رضایت  تقویت و افزایش نور اپی نفرین در زندگی روزمره شما نیتریک اکسید: نیروگاه شدت و قدرت افزایش شدت برای تجربه خلسه

درس های 15 تا 21

درس پانزدهم  درس شانزدهم درس هفدهم درس هجدهم درس نوزدهم درس بیستم  درس بیست و یکم
تقویت و افزایش نیتریک اکسید در زندگی روزمره شما  بتا اندورفین: خلسه بدن محو شدن در اقیانوس لذت تقویت و افزایش بتا اندورفین در زندگی روزمره شما   آناندامید: مولکول سعادت دسترسی به سطوح بالایی از امواج مغزی تتا و گاما تقویت و افزایش آناندامید در زندگی روزمره شما 
دوره بیست و یک روزه داسون چرچ

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !