دوره راهنمای یوگی برای شادی سادگورو

راهنمای یوگی برای شادی، برگرفته از خرد سادگورو، یک سفر 15 روزه به سوی رهایی از رنج، تسلط بر افکار و احساسات و سعادت مادام العمر است.

راهنمای یوگی برای شادی صرفاً یک بازتاب معنوی نیست.این فرصتی است برای ارتباط نزدیک با یکی از عالی‌ترین یوگی‌ها و رویاپردازان دنیای مدرن در حالی که او تمام ابعاد وجود شما را درگیر می‌کند تا تحولی عمیق در نحوه تفکر، احساس و ظاهر شما در جهان ایجاد کند.

دسترسی مادام العمر 

زیرنویس فارسی

3 ساعت و 15 دقیقه 

“چرا باید رنج بکشم؟”

گاهی اوقات ممکن است تعجب کنید که وقتی یک شکست دیگر تعادل شما را از بین می برد.

یا زمانی که سنگینی آشفتگی درونی شما را دچار استرس و اضطراب می کند.

درد و رنج اغلب می تواند اجتناب ناپذیر باشد.

و داروهای تجویز شده برای شما – مانند درمان، مدیتیشن، ورزش، و مکمل‌ها – اغلب بر کمک به شما برای زندگی با آن متمرکز هستند.

اما چه می‌شد اگر به جای اینکه فقط رنج را مدیریت کنید – بتوانید در هر لحظه از زندگی خود به طور کامل از آن فراتر بروید؟

این پیام سادگورو است: یوگی عالی و آرمان گرایی که آموزه هایش میلیون ها نفر را در سراسر جهان آزاد کرده است.

به گفته سادگورو، مسیر روشن تری وجود دارد که می توانید از همین الان شروع کنید و در آن قدم بزنید.

مسیری که با زندگی در لذت و شادی به شما پاداش می دهد. عشق بی قید و شرط به خودتان و هر چه هست. و یک لبخند و یک فکر مهربان برای هر لحظه.

حتی در شدیدترین طوفان ها…

در سعادت و شادی دائمی زندگی کنید

راهنمای یوگی برای شادی، برگرفته از خرد سادگورو، یک سفر 15 روزه به سوی رهایی از رنج، تسلط بر افکار و احساسات و سعادت مادام العمر است.

با سادگورو به عنوان راهنمای خود، شما وارد یک ماجراجویی عمیق از کشف خواهید شد که این موارد را نشان می دهد:

خود واقعی شما و جایگاه شما در کیهان

سازنده ترین راه برای هدایت افکار و احساسات شما

رنج واقعاً از کجا می آید (و چرا یک انتخاب است، نه یک ضرورت)

چگونه در شادی همیشگی و بازیگوشی کودکانه زندگی کنیم

کلید دستیابی به تعادل و ثبات واقعی در تمام زمینه های زندگی شما

و چگونه تعریف شخصی خود از آزادی و تحقق را تعریف کنید و آن را بپذیرید.

راهنمای یوگی برای شادی صرفاً یک بازتاب معنوی نیست.

این فرصتی است برای ارتباط صمیمانه با یکی از عالی ترین یوگی ها و آرمان گرایان دنیای مدرن در حالی که او تمام ابعاد وجودی شما را درگیر می کند تا تحولی عمیق در نحوه تفکر، احساس و حضور شما در جهان ایجاد کند.

برنامه آموزشی دوره راهنمای یوگی برای شادی سادگورو

سخنان سادگورو در مورد شادی

در طول 15 روز خود در دوره راهنمای یوگی برای شادی، به سادگورو می‌پیوندید تا روزانه به عمق احساسات، درون و روح خود بپردازید.

این برنامه به سه بخش تقسیم می شود: هر بخش با یک درس ویدیویی روزانه که فقط چند دقیقه طول می کشد، اما شما را با ابزارها و دیدگاه های جدیدی که برای یک عمر در خدمت شما هستند غنی می کند.

این برنامه به گونه ای طراحی شده است که خود سادگورو را به عنوان مربی شخصی شما شبیه سازی کند.

این زمان با کیفیت با سادگورو (و با خودتان) به نقطه برجسته روز شما در طول ماجراجویی تبدیل خواهد شد.

و هنگامی که به پایان رسیدید، به عنوان یک فرد کاملاً جدید ظاهر خواهید شد که در هر لحظه با نور شادی بی قید و شرط، عشق و آرامش می درخشد.

فراتر رفتن از رنج (روز 1 - 5)

مسیر شما از درگاه شادی بی قید و شرط آغاز می شود: که هر چند بعید به نظر می رسد، از طریق درک واقعی ماهیت رنج است. شما به سادگورو می‌پیوندید تا در مورد اینکه واقعاً چه چیزی باعث رنج می‌شود، چرا رنج را تجربه می‌کنید و چگونه می‌توانید از آن فراتر بروید – بدون اینکه به هیچ چیز یا کسی جز خودتان وابسته باشید، بپیوندید.

نکات برجسته عبارتند از:

سرچشمه واقعی همه رنج ها: بیشتر مردم هرگز به درستی نمی فهمند که رنج آنها از کجا می آید – و دانستن این اولین قدم برای عدم مواجهه با آن است.

چگونه تغییر در زندگی شما می‌تواند باعث رنج‌های غیرضروری شود: تغییر اجتناب‌ناپذیر است، اما رنج زمانی نیست که از این روش جدید برای رویارویی با هر تغییری استقبال کنید – از بازآرایی جزئی گرفته تا تغییرات بنیادین.

چگونه عقل شما شما را در رنج گرفتار می کند: عقل انسان موهبت زیبایی است – اما اکثریت قریب به اتفاق مردم عقل خود را به گونه ای نادرست مدیریت می کنند که باعث رنج عمیق می شود. کشف کنید که چگونه از این دام خلاص شوید.

تجربه یک زندگی بدون ترس: چند فرصت و موهبت را در نتیجه ترس از دست داده اید؟ تکنیک های موثر برای مدیریت دنیای درون خود را بیاموزید تا ترس فلج کننده راه را برای فرصت های بی پایان باز کند.

غلبه بر افکار و احساسات خود (روز 6 - 10)

بعد، سادگورو شما را به سمت تسلط بر آنچه می تواند بهترین متحد یا بدترین دشمن شما باشد راهنمایی می کند: افکار و احساسات شما. ممکن است قبلاً بدانید که دنیای درونی شما دنیای بیرونی شما را شکل می دهد – اما در اینجا دقیقاً خواهید فهمید که چگونه دنیای درون خود را به گونه ای شکل دهید که شما را در برابر استرس و منفی گرایی محافظت کند و به شما یک زندگی سرشار از شادی و آرامش بی حد و حصر بدهد..

نکات برجسته عبارتند از:

چرا تکنیک‌های مرسوم «مدیریت استرس» شما را شکست می‌دهد: رویکرد معمولی بر اساس یک نقص اساسی در درک ما از استرس است. بیاموزید که چگونه آن را برطرف کنید و ایمنی خود را نسبت به استرس به طور چشمگیری بالا ببرید.

رهایی از درام روانی: افکار منفی و الگوهای احساسی شما مانند ابرهایی هستند که جلوی خورشید را می گیرند. کشف کنید که چگونه آنها را حذف کنید و با در آغوش گرفتن کیمیای درونی آرامش، آسمان ذهن خود را پاک کنید.

تکنیک ناماسکار برای روابط شیرین تر: با این ابزار ساده که فقط 3 دقیقه در روز زمان می برد، ارتباط خود را با عزیزان و خودتان عمیق تر کنید.

مسیر رسیدن به تعادل عاطفی کامل: مانند یک وضعیت یوگای بی عیب و نقص، می توانید احساسات خود را برای رسیدن به تعادل و ثبات کامل در هر لحظه تمرین دهید. روش سادگورو برای تحقق این امر هم ساده و هم آسان است.

زندگی در شادی (روز 11 - 15)

آخرین مرحله سفر شما با سادگورو نیز لذت بخش ترین است: زیرا اکنون که بر رنج و احساسات منفی غلبه کرده اید، زمان آن رسیده است که آرامش، عشق و سرخوشی را در هر بُعد و لحظه زندگی خود در آغوش بگیرید. آنچه در اینجا یاد می گیرید به الگوی جدید شما برای زندگی و منبع بی نهایت شادی تبدیل خواهد شد.

نکات برجسته عبارتند از:

با آزادی واقعی خود زندگی کنید: این مراحل را دنبال کنید تا از توهمات فراتر بروید و معنای واقعی آزادی برای شما به عنوان یک فرد را در آغوش بگیرید – بنابراین دیگر هرگز احساس نخواهید کرد که در دام چیزی افتاده باشید یا به اجبار در چیزی قرار بگیرید که برای شما شادی مطلق به ارمغان نمی آورد.

انتخاب آرامش در هر لحظه: آنچه در اطراف شما (یا حتی درون شما) می گذرد، دیگر کنترل شما را نخواهد داشت، وقتی کشف کنید که چگونه آرامش بی قید و شرط را در ذهن، بدن و روح ایجاد کنید.

سرخوشی و اشتیاق کودک خود را دوباره بیدار کنید: ابزارهای زیبایی برای برقراری ارتباط مجدد با جرقه بازیگوشی و کنجکاوی خود به دست آورید – از جمله سه صدای خاص که شما را با فضای درونی عشق پر می کند.

تکنیک ارتعاش 5 دقیقه ای عشق: هر زمان که احساس کردید از هم جدا شده اید یا از هم دور شده اید، از این تکنیک استفاده کنید تا تقریباً فوراً به اصل عشق، همدلی و نزدیکی بازگردید.

معرفی سادگورو نویسنده کتاب مهندسی درون 

سادگورو یک یوگی مورد احترام و آرمان گرا است. آثار سادگورو که به عنوان یکی از 50 فرد تأثیرگذار هند شناخته می شود، زندگی میلیون ها نفر را در سراسر جهان از طریق برنامه های تحول آفرین خود تحت تأثیر قرار داده است.

سادگورو دارای توانایی منحصر به فردی در مرتبط ساختن علوم باستانی یوگا به اذهان معاصر است. رویکرد او به هیچ سیستم اعتقادی نسبت نمی دهد، اما روش هایی برای تغییر خود ارائه می دهد که هم اثبات شده و هم قدرتمند هستند.

سادگورو سخنران مشهور بین المللی و نویسنده کتاب پرفروش نیویورک تایمز مهندسی درون، راهنمای یوگی برای شادی، صدای تاثیرگذاری در مجامع بزرگ جهانی از جمله سازمان ملل متحد و مجمع جهانی اقتصاد بوده است و به موضوعات مختلفی مانند توسعه اجتماعی و اقتصادی، رهبری و معنویت پرداخته است.

او همچنین برای سخنرانی در موسسات آموزشی برجسته از جمله آکسفورد، مدرسه بازرگانی لندن، IMD، استنفورد، هاروارد، ییل، وارتون و MIT دعوت شده است.

سادگورو در این دوره آموزشی، محبوب ترین آموزه های خود را در مورد شاید حیاتی ترین جنبه تجربه انسانی ارائه می دهد: آزادی از رنج، و دستیابی به آرامش و شادی بی قید و شرط.

سادگورو یوگی و عارف هندی نویسنده کتاب مهندسی درون

اعتبارات سادگورو 

در فوریه 2017، سادگورو جایزه Padma Vibhushan را توسط دولت هند دریافت کرد: بالاترین جایزه سالانه غیرنظامی که برای خدمات استثنایی و برجسته اعطا می شود.

سادگورو بنیانگذار بنیاد Isha است، یک سازمان معنوی غیرانتفاعی با 11 میلیون داوطلب و بیش از 300 مرکز در سراسر جهان.

درک عمیق سادگورو از مسائل مدرن منجر به حضور چندگانه در مجامع برجسته رهبری بین‌المللی شده است – از جمله مجمع جهانی اقتصاد، مجمع تالبرگ سوئد، کنگره جهانی صلح، و اجلاس صلح هزاره سازمان ملل متحد.

مسیر رشد شخصی شما چگونه می تواند باشد…

پس از دوره راهنمای یوگی برای شادی، سفر خود را با برنامه های بهذن برای سایر ابعاد زندگی خود ادامه دهید:

سپس…

پتانسیل ذهن خود را کامل بیدار کنید با:

بعد… 

بیداری معنوی عمیقی را تجربه کنید که تمام ابعاد زندگی شما را روشن می کند با:

ابتدا…

از رنج فراتر بروید و زندگی سرشار از سعادت و آرامش را در آغوش بگیرید با:

دوره مغز عرفانی داسون چرج

مغز عرفانی 

داسون چرچ 

استرس خود را ناپدید کنید و در هر لحظه با شادی و سکون هیجان انگیز غرق شوید. برنامه مغز عرفانی از علوم اعصاب پیشرو استفاده می کند تا به شما تسلط کامل بر هفت ماده شیمیایی عصبی کلیدی مغزتان بدهد – به شما این امکان را می دهد که انتخاب کنید چگونه احساس کنید، فکر کنید و در لحظات روزانه خود حضور پیدا کنید. همه از طریق تمرین‌های متعالی ساده و فوراً مؤثر که به بیش از چند دقیقه لذت‌بخش در روز نیاز ندارد.

دوره آگاه کردن گونه ها نیل دونالد والش

آگاه کردن گونه ها 

نیل دونالد والش 

در سفری به سوی عمیق‌ترین بیداری معنوی زندگی‌تان، به نویسنده افسانه‌ای کتاب گفت و گو با خدا، نیل دونالد والش بپیوندید. از طریق یک سری گام به گام از تغییرات هویتی و معنوی عمیق، شما با حسی تازه از صلح، پذیرش، وضوح و توانمندی پدیدار خواهید شد که هم دنیای درونی و هم دنیای بیرونی شما را ارتقا می دهد.

دوره سادگورو- راهنمای یوگی برای شادی

راهنمای یوگی برای شادی 

سادگورو 

در سفری به سوی رهایی از رنج، تسلط بر افکار و احساسات خود و سعادت مادام العمر به یوگی مورد احترام سادگورو بپیوندید. این برنامه فرصتی است متحول کننده زندگی برای بالا بردن ذهن، بدن و روح شما از توهماتی که شما را در پارادایم های کاذب درد و اضطراب به دام می اندازد – و ایجاد تحولی عمیق در نحوه تفکر، احساس و حضور پیدا کردن شما در جهان است.

ابتدا…

از رنج فراتر بروید و زندگی سرشار از سعادت و آرامش را در آغوش بگیرید با:

دوره سادگورو- راهنمای یوگی برای شادی

راهنمای یوگی برای شادی 

سادگورو 

در سفری به سوی رهایی از رنج، تسلط بر افکار و احساسات خود و سعادت مادام العمر به یوگی مورد احترام سادگورو بپیوندید. این برنامه فرصتی است متحول کننده زندگی برای بالا بردن ذهن، بدن و روح شما از توهماتی که شما را در پارادایم های کاذب درد و اضطراب به دام می اندازد – و ایجاد تحولی عمیق در نحوه تفکر، احساس و حضور پیدا کردن شما در جهان است.

بعد… 

بیداری معنوی عمیقی را تجربه کنید که تمام ابعاد زندگی شما را روشن می کند با:

دوره آگاه کردن گونه ها نیل دونالد والش

آگاه کردن گونه ها 

نیل دونالد والش 

در سفری به سوی عمیق‌ترین بیداری معنوی زندگی‌تان، به نویسنده افسانه‌ای کتاب گفت و گو با خدا، نیل دونالد والش بپیوندید. از طریق یک سری گام به گام از تغییرات هویتی و معنوی عمیق، شما با حسی تازه از صلح، پذیرش، وضوح و توانمندی پدیدار خواهید شد که هم دنیای درونی و هم دنیای بیرونی شما را ارتقا می دهد.

سپس…

پتانسیل ذهن خود را کامل بیدار کنید با:

دوره مغز عرفانی داسون چرج

مغز عرفانی 

داسون چرچ 

استرس خود را ناپدید کنید و در هر لحظه با شادی و سکون هیجان انگیز غرق شوید. برنامه مغز عرفانی از علوم اعصاب پیشرو استفاده می کند تا به شما تسلط کامل بر هفت ماده شیمیایی عصبی کلیدی مغزتان بدهد – به شما این امکان را می دهد که انتخاب کنید چگونه احساس کنید، فکر کنید و در لحظات روزانه خود حضور پیدا کنید. همه از طریق تمرین‌های متعالی ساده و فوراً مؤثر که به بیش از چند دقیقه لذت‌بخش در روز نیاز ندارد.

همین حالا عضو بهذن شوید و سفر تحول آفرین خود را آغاز کنید

ثبت نام در وبسایت بهذن

هویت واقعی خود را کشف کنید و نقش خود در کائنات را درک کنید

آگاهی، هویت فردی، استعدادها و کیفیت کلی زندگی خود را تقویت کنید 

برای رسیدن به موفقیت برنامه ریزی کنید ، به خواسته های خود برسید و تبدیل به بهترین و موفق ترین نسخه از خود شوید 

با بهترین آموزش های یوگا، مدیتیشن و هیپنوتیزم، ذهن و بدن خود را آرام کنید

باور خودتان نسبت به پول و ثروت را تغییر دهید و به جریان طبیعی ثروت تبدیل شوید 

چگونه در دوره ثبت نام و به فایل های آموزشی دسترسی پیدا کنم ؟

از طریق گزینه پنل کاربری، به حساب کاربری خود ورود کنید و وارد صفحه دوره خریداری شده شوید و تمام فایل ها در دسترس شما خواهند بود

تکمیل ثبت نام

پس از تکمیل ثبت نام، به یک صفحه پرداخت امن هدایت می شوید 

شرکت در دروه سادگورو بهذن

روی دکمه خرید در بالای صفحه کلیک کنید کلیک کنید و به صفحه عضویت هدایت می شوید

شرکت در دروه سادگورو بهذن

روی دکمه خرید در بالای صفحه کلیک کنید کلیک کنید و به صفحه عضویت هدایت می شوید

تکمیل ثبت نام

پس از تکمیل ثبت نام، به یک صفحه پرداخت امن هدایت می شوید 

از طریق گزینه پنل کاربری، به حساب کاربری خود ورود کنید و وارد صفحه دوره خریداری شده شوید و تمام فایل ها در دسترس شما خواهند بود

دریافت محتوای دوره 

روز اول- منبع تمان رنج ها

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

روز دوم- مقاومت در برابر تغییر، مقاومت در برابر زندگی است

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

روز سوم- پایان رنج کشیدن

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

روز چهارم- زندگی بدون ترس

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

روز پنجم- شادی یا رنج، انتخاب با شماست!

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

روز ششم- شما نیازی به مدیریت استرس ندارید

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

روز هفتم- خارج شدن از بازی روانی

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

روز هشتم- روابط و احساسات

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

روز نهم- به صدای مغزتان گوش دهید یا به قلبتان؟

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

روز دهم- ماهیت اساسی یوگا

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

روز یازدهم- ثبات تزلزل ناپذیر

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

روز دوازدهم- زندگی با آزادی

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

روز سیزدهم- آرامش درونی شما دست یافتنی است

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

روز چهاردهم- بازیگوش بودن مسئولیت پذیرترین کاری است که می توانید انجام دهید

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

روز پانزدهم- زندگی در حال گذران است

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !