تنفس سوما نیراج نیک، روش تحسین برانگیز تنفس که توسط علم اثبات شده است: اکنون در بهذن

با تنفس سوما به شفا، سعادت و اوج عملکرد نفس بکشید: روش پیشروی تنفس در جهان

به نیراج نیک، بنیانگذار تنفس سوما بپیوندید تا تکنیک‌های تنفسی را که مکانیسم‌های شفا و طول عمر شما را بیدار می‌کند، تسلط پیدا کنید: و امواج مغزی خود را تنها در 14 روز به اوج تمرکز، الهام و اتصال ارتقا دهید.

بهای دوره: 899000 تومان

شروع دوره: به زودی…

دسترسی مادام العمر به محتوا

زیرنویس و دوبله فارسی

5 ساعت آموزش

5 ساعت آموزش

زیرنویس و دوبله فارسی

دسترسی مادام العمر به محتوا

شروع دوره: به زودی…

بهای دوره: 899000 تومان

ممکن است در مورد فواید علمی تنفس شنیده باشید: و اکنون می توانید همه آنها را تنها در 14 روز با این برنامه آموزشی که توسط روش تحسین شده تنفس که توسط هزاران نفر در سراسر جهان استفاده می شود، به دست آورید.

اگر به دنبال بهبودی، تحول یا تعالی هستید، بسیار مهم است که بدانید کیفیت تنفس شما کیفیت زندگی شما را شکل می دهد.

بسیاری از ما به نحوه نفس کشیدن خود توجه نمی کنیم.

و اغلب ما ناآگاهانه عادت‌ها و ریتم‌های تنفسی را ایجاد می‌کنیم که تأثیر منفی بر سلامت و عملکرد ما، مقاومت ما در برابر استرس و حتی طول عمر ما می‌گذارد.

تنفس بهینه پایه و اساس بسیاری از روش های درمانی است، چه معنوی و چه علمی.

متخصصان پزشکی اکنون برای میلیون‌ها نفر، از جمله برای بیماران طولانی مدت کووید، تنفس را تجویز می‌کنند. و چه در مدیتیشن، یوگا، خودهیپنوتیزم یا حتی ورود به حالت‌های تغییر یافته باشید: تنفس شما همیشه تمرکز اصلی است.

این برنامه در مورد به دست آوردن آگاهی عمیق و تسلط بر تنفس های روزانه شما – و ارتقای آنها به منبعی نامحدود از شفا، سعادت معنوی و اوج عملکرد است.

راهنمای شما در این سفر نیراج نیک است: بنیانگذار تنفس سوما، سریع‌ترین جنبش تنفسی در حال رشد جهان با بیش از 1700 مربی در سراسر جهان.

تنها در 14 روز، نیراج روش تنفس شما را برای همیشه متحول خواهد کرد.

شما کشف خواهید کرد که چگونه شفا پیدا کنید و احساس بهتری داشته باشید. چگونه در اوج خود فکر و عمل کنید. و حتی چگونه به حالات بالاتر آگاهی و ارتباط دسترسی پیدا کنید.

با تنفس سوما، روشی مبتنی بر علم تنفس که شما را در سطح سلولی شفا می دهد و بهبود می‌بخشد، بر تنفس خود مسلط شوید

تنفس سوما ترکیبی منحصر به فرد از علم مدرن در زمینه هایی مانند بیوشیمی و نوروسوماتیک، با شیوه های باستانی آیورودا و پرانایامیک است:

همه در یک فن‌آوری مدیتیشن تنفسی در دسترس ترکیب شده‌اند که احساس شما را در چند ثانیه تغییر می‌دهد و بهبود می‌یابد. برخی از مزایای آن عبارتند از:

به شما آموزش می دهد که با ضربات نفس بکشید

تنفس ریتمیک پایه و اساس تنفس است و «تنفس در ضربات» با موسیقی ریتمیک چیزی است که فناوری آن را بسیار ارزشمند می کند.

تکنولوژی موسیقی پیشگامانه

با استفاده از فناوری ویژه موسیقی دنباله روی تنفس سوما که توسط نیراج نِیک، پیشگام فناوری موسیقی درمانی اختراع شده است، می‌توانید تنفس خود را در طول روز روان و ریتمیک کنید که منجر به سلامت و تندرستی بهتر می‌شود.

مدیتیشن را سرگرم کننده و آسان می کند

روش موسیقی اختصاصی تنفس سوما که در مطالعات علمی آزمایش شده است، به شما امکان می دهد راحت تر مدیتیشن کنید و در زمان بسیار سریع تری به حالت های دگرگون کننده عمیق تر بروید.

قفل داروخانه درونی شما را باز می کند

شما می توانید از الگوهای تنفسی خاص برای خاموش کردن استرس، وارد شدن به خواب عمیق، افزایش سطح انرژی و موارد دیگر استفاده کنید: به طور طبیعی و بدون عوارض جانبی ناخواسته.

آنچه از تنفس برای زندگی به دست خواهید آورد

1.در هر لحظه بر تنفس خود مسلط می شوید

علاوه بر تمرینات تنفسی برای نتایج مختلف، تنفس سوما شما را برای بهینه سازی کیفیت الگوهای تنفسی منظم خود شرطی می کند. با بازآموزی شیوه، سرعت و عمق هر نفس خود، در هر لحظه هوشیارتر، پرانرژی تر و متمرکزتر خواهید بود.

2.به اوج عملکرد و سلامتی صعود می کنید

تمرینات تنفسی سوما را به دست خواهید آورد که فوراً شما را به اوج سطح تمرکز، وضوح، شهود و حتی خلاقیت می رساند. خواهید دید که کارهای بیشتری در محل کارتان انجام می دهید، راه حل های الهام گرفته ای برای مشکلات پیدا می کنید و به عنوان بهترین خودتون عمل می کنید – فقط با نفس کشیدن.

3.طول عمر خود را افزایش می دهید

عادات بد تنفسی می تواند طول عمر شما را کوتاه کند. از طرف دیگر، تنفس سوما بدن شما را مجدداً آموزش می‌دهد تا استفاده از اکسیژن را بهینه کند و حتی اثرات پیری زودرس را که باعث می‌شود شما پیرتر از آنچه هستید به نظر برسید و احساس کنید، معکوس می‌کند.

4.به حالات تغییر یافته آگاهی دسترسی پیدا می کنید

تنفس دروازه ای برای تنظیم امواج مغزی شما و دستیابی به حالات بالاتر از وجود است. با تنفس سوما بر فرآیند دسترسی نه تنها به سطح آلفا، بلکه به سطوح تتا و گاما که معمولاً فقط برای مراقبه‌گران ماهر قابل دسترسی است، تسلط خواهید داشت.

5.استرس را رها می کنید و نسبت به استرس مقاوم می شوید

تمرینات تنفسی سومای شما درمان عالی برای روزهای طاقت فرسا یا دوره های استرس زا در زندگی شما هستند. شما به طور منظم از آنها استفاده خواهید کرد تا مواد شیمیایی عصبی که باعث استرس و اضطراب می شوند را از بین ببرید و در عرض چند دقیقه به آرامش برگردید.

6.به آرامش درونی می رسید

هنگامی که استرس موقعیتی انباشته برای مدت طولانی برطرف نشود، می تواند منجر به یک وضعیت پایدارتر آشفتگی درونی شود که به سختی از بین می رود. تمرینات تنفسی سوما به شما کمک می کند تا آن حالت را برگردانید و به آرامش و تعادل درونی برگردید.

7.شفا پیدا می کنید و به سلامت مطلوب بر می گردید

تنفس موثر از نظر علمی ثابت شده است که هضم، استقامت، کیفیت خواب و بسیاری دیگر از شاخص های کلیدی سلامتی شما را بهبود می بخشد. تنفس سوما همچنین به شما آموزش می‌دهد تا خود را در سطح سلولی ترمیم کنید، بنابراین می‌توانید علائم بیماری‌های مختلف را درمان کرده و کاهش دهید.

8.سعادت و شادی را حالت پیش فرض طبیعی خود قرار می دهید

هنگامی که به طور منظم تمرین کنید، تنفس سوما به تنظیم خلق و خو و احساسات شما کمک می کند و سطح اولیه شادی شما را افزایش می دهد. و در حالی که هنوز طیف کاملی از احساسات انسانی را در زمان‌های مختلف تجربه خواهید کرد، خواهید دید که بسیار سریع‌تر از قبل به سعادت بازمی‌گردید.

محتوای آموزشی تنفس برای زندگی نیراج نیک

تنفس برای زندگی نیراج نیک یک برنامه 14 روزه برای سلامتی خارق العاده، طول عمر، اوج عملکرد و سعادت معنوی با تسلط بر ساده ترین عملکردهای بدن است.

هر روز به نیراج نیک، بنیانگذار تنف سوما می‌پیوندید تا یک درس همه جانبه کوچک و قابل دسترس بگیرید، زیرا او شما را از طریق تکنیک‌های تنفس سوما، مدیتیشن‌ها و تغییرات ظریف سبک زندگی راهنمایی می‌کند که نفس شما را به منبعی بی‌نهایت از شفا و سلامتی تبدیل می‌کند.

در این برنامه به سرعت متوجه خواهید شد که تنفس بهینه سخت نیست: و با پیروی از مراحل تدریجی صحیح، به همان راحتی و طبیعی به آن می رسید درست به شکلی که در تمام عمر خود نفس کشیده اید.

شرکت در دوره نیراج نیک

بخش اول- تنفس خود را اصلاح کنید (روز 1-3)

شما با آگاهی عمیق‌تری از تأثیر شگفت‌انگیز تنفس بر سلامت جسمی و عاطفی شروع خواهید کرد – و اینکه چگونه عادات تنفسی شخصی شما بی‌صدا کیفیت زندگی شما را شکل می‌دهد. بعلاوه، روند اصلاح تنفس خود را برای تقویت فوری احساس، بهبودی و عملکرد روزانه خود آغاز خواهید کرد.

موضوعات شامل:

چرا تنفس شما مهم ترین معیار علمی سلامتی است: شما زمان نگه داشتن تنفس شخصی خود را اندازه گیری می کنید – و خواهید فهمید که چگونه احساس شما را شکل می دهد، چگونه استرس را مدیریت می کنید، و حتی اینکه چه مدت عمر می کنید.

چگونه پیری را از طریق تنفس معکوس کنیم: یاد می گیرید چگونه «داروخانه درونی» خود را فعال کنید – و نفس خود را مهار کنید تا بدن و ذهن خود را التیام بخشید، بهتر بخوابید و عملکرد بهتری داشته باشید و خود را در سطح سلولی ترمیم کنید.

چرا نفس کشیدن خیلی سریع به آرامی شما را می کشد: تنفس بیش از حد معمول یکی از رایج ترین موانع برای تنفس سالم است – و در اینجا نحوه غلبه بر آن برای همیشه آورده شده است.

تکنیک‌های آگاهی و بیداری سوما برای افزایش زمان حبس تنفس: بنشینید و آرام باشید زیرا نیراج شما را از طریق ابزارهای تنفسی خود برای ارتقای کیفیت و ریتم نفس‌های روزانه‌تان راهنمایی می‌کند.

و خیلی بیشتر.

بخش دوم- سبک زندگی سالم برای تنفس صحیح (روز 4-9)

از رژیم غذایی گرفته تا خواب و انتخاب‌های سبک زندگی روزانه: گام‌های ساده و در عین حال موثر بسیاری وجود دارد که می‌توانید برای بهبود کیفیت تنفس خود بردارید. در بخش دوم متوجه خواهید شد که اینها چه هستند، و راهنمایی می شوید که آنها را به روشی سرگرم کننده و پایدار بپذیرید.

موضوعات شامل:

هضم و تغذیه بهینه، یک نفس در یک زمان: بر تکنیک تنفس پرانایاما مسلط می شوید که به بهبود متابولیسم، آب کردن چربی های اضافی و پاکسازی گازهای بد روده کمک می کند.

چگونه پیری را از طریق تنفس معکوس کنیم: یاد می گیرید چگونه «داروخانه درونی» خود را فعال کنید – و نفس خود را مهار کنید تا بدن و ذهن خود را التیام بخشید، بهتر بخوابید و عملکرد بهتری داشته باشید و خود را در سطح سلولی ترمیم کنید.

تنفس برای خواب عمیق: ریتم شبانه روزی خود را ترمیم می کنید و هر شب با این تمرینات تنفسی کاهش یافته و صدای تریپنوسیس با امضای نیراج از خواب عمیق و بدون وقفه لذت می برید.

کم اکسیژنی متناوب برای افزایش انرژی و استقامت: هر روز با این تمرینات تنفسی تخصصی برای سرزندگی احساس و عملکرد بهتری خواهید داشت.

با یوگای تنفس سوما طولانی تر و قوی تر زندگی می کنید: هیچ تجربه یوگا لازم نیست – فقط این مراحل ساده را دنبال کنید تا نفس خود را با روال های ساده یوگا ترکیب کنید تا طول عمر داشته باشید.

و خیلی بیشتر.

بخش سوم- سوما ی درون – سومادی (روز 10-14)

در قسمت 3، با ورود به ذهن ناخودآگاه خود و رها کردن مولکول سعادت درون (معروف به SOMA) مهارت نفس کشیدن خود را به سطح کاملاً جدیدی خواهید رساند. در اینجا شما از چارچوب های علمی و معنوی پیشرفته استفاده می کنید تا از سلامت جسمی و عاطفی فراتر بروید و به حالت های عمیق یگانگی و ارتباط برسید.

موضوعات شامل:

تنفس در یک بیداری معنوی که زندگی را تغییر می دهد: با استفاده از فرکانس های گاما تنفسی خاص سوما به این حالت متعالی یگانگی – که به عنوان بیداری کندالینی نیز شناخته می شود – هدایت خواهید شد.

مدیتیشن مانند دالایی لاما: اکثر افرادی که به طور منظم مدیتیشن می‌کنند می‌توانند به سطح آلفا برسند – اما از طریق تنفس پیشرفته، کلید سطح عمیق‌تر تتا و احتمالاً سطوح دلتا و گاما را به دست خواهید آورد.

مجذوب شدن در روال روزانه سوما: آخرین مرحله شما قبل از فارغ التحصیلی ایجاد یک برنامه عمل روزانه آسان برای حفظ زمان حبس تنفس در سطوح بهینه و استفاده از تنفس برای یک عمر برای بهبود و حفظ سلامت و طول عمر شما است.

و خیلی بیشتر.

معرفی نیراج نیک مربی تنفس سومای شما

Niraj Naik Behzen

نیراج نِیک یکی از پرطرفدارترین مربیان تنفس در جهان، و بنیانگذار مدرسه تنفس سوما با بیش از 1700 مربی در سراسر جهان است.

نیراج که یک داروساز سابق بود، داروهای متعارف را با درمان جامع به عنوان راهی برای غلبه بر کولیت اولسراتیو مبادله کرد: یک وضعیت خودایمنی “لاعلاج” تنها با داروهای مملو از عوارض جانبی که برای او تجویز شده بدتر می شود.

نیراج درمان خود را از طریق ترکیبی از آیورودا، یوگا، تغذیه، خودهیپنوتیزم، موسیقی درمانی و تنفس پیدا کرد: فرمولی که او و مربیانش آن را کامل کرده‌اند و اکنون در سراسر جهان از طریق استراحتگاه‌ها و کارگاه‌های مدرسه تنفس سوما به اشتراک می‌گذارند.

جلسات تنفس و موسیقی نیراج در رویدادهایش مورد علاقه مردم است: و از طریق این برنامه، ما خوشحالیم که آموزه‌های او را به مخاطبان گسترده‌تری ارائه می‌کنیم.

اعتبارات مربی شما

ابزارهای سوما نیراج در موسسات آموزشی پیشرو و پلتفرم های رسانه ای مختلف مورد مطالعه و برجسته قرار می گیرند: از جمله دانشگاه کمبریج و مجله یوگا.

نیراج پس از رد دو گزینه پزشکش: برداشتن روده بزرگ یا مصرف یک داروی آزمایش نشده، بهبودی کامل از کولیت اولسراتیو ناتوان کننده را تجربه کرد. او در عوض سفری جامع را با ترکیب علم و روش‌های معنوی آغاز کرد که اکنون اساس مدرسه تنفس سوما او را تشکیل می‌دهد.

نیراج که یک تولیدکننده موسیقی پرکار است، میزبان رویدادهای رقص در سراسر جهان است که صدا درمانی، تنفس و روش‌های درمانی مختلف را برای ایجاد حالت‌های متعالی ترکیب می‌کند. او تهیه کننده اصلی موسیقی روش ویم هوف است.

دریافت محتوای آموزشی دوره 

روز چهارم دوره نیراج نیک
روز سوم دوره نیراج نیک
روز دوم دوره نیراج نیک
روز اول دوره نیراج نیک
مقدمه دوره نیراج نیک
مقدمه دوره نیراج نیک
روز اول دوره نیراج نیک
روز دوم دوره نیراج نیک
روز سوم دوره نیراج نیک
روز چهارم دوره نیراج نیک
روز نهم دوره نیراج نیک
روز هشتم دوره نیراج نیک
روز هفتم دوره نیراج نیک
روز ششم دوره نیراج نیک
روز پنجم دوره نیراج نیک
روز پنجم دوره نیراج نیک
روز ششم دوره نیراج نیک
روز هفتم دوره نیراج نیک
روز هشتم دوره نیراج نیک
روز نهم دوره نیراج نیک
روز چهاردهم دوره نیراج نیک
روز سیزدهم دوره نیراج نیک
روز دوازدهم دوره نیراج نیک
روز یازدهم دوره نیراج نیک
روز دهم دوره نیراج نیک
روز دهم دوره نیراج نیک
روز یازدهم دوره نیراج نیک
روز دوازدهم دوره نیراج نیک
روز سیزدهم دوره نیراج نیک
روز چهاردهم دوره نیراج نیک