دوره ماریسا پیر من کافی هستم

آیا آمادگی زندگی کردن زندگی رویایی خود را دارید ؟

زندگی پر از عشق ؟ پر از شادی ؟ پر از فراوانی ؟

من ماریسا پیر هستم و از شما برای اولین قدم در ساختن زندگی رویاهایتان متشکرم .
من مطمئن نیستم که در هر حال حاضر در چه وضعیتی زندگی می کنید

ممکن است در شغلی کار کنید که از آن متنفر هستید ، اما مطمئن نیستید می خواهید چه کاری انجام دهید …
ممکن است احساس کنید که هرگز عشق را پیدا نخواهید کرد یا آنقدر خوب نیستید که شریک مورد نظر خود را جذب کنید …

یا ممکن است مدام در مورد پول استرس داشته باشید …

یا ممکن است احساس کنید که کافی نیستید یا به اندازه کافی ندارید !

اگر این برای شما آشنا به نظر می رسد ، می خواهم بدانید که این بسیار رایج تر از آن است که فکر می کنید و هیچ مشکلی در شما وجود ندارد.
می بینید ، پس از کار با هزاران نفر در همه جنبه های زندگی – از والدین مجرد و نظافتچی ها ، گرفته تا ستاره های سینما و مدیران عامل ، آموخته ام که تک تک افراد روی این کره خاکی آنچه را که برای ایجاد زندگی رویایی شان لازم است ، دارند

زندگی پر از عشق.
زندگی پر از خنده و شادی.
زندگی پر از ثروت و فراوانی.

شما حتی ممکن است احساس کنید گم شده و گیج شده اید – مطمئن نیستید که از کجا و چگونه شروع کنید.

اما من به طور واقعی می دانم که شما بیش از آنچه فکر می کنید نزدیک هستید ( در واقع ، من حتی مراحل دقیق مورد نیاز برای رسیدن به آنجا را به شما نشان خواهم داد )

ماریسا پیر کیست

راهنمای گام به گام برای ساختن زندگی رویایی شما …

 

در برنامه ” من کافی هستم ” ، شما را گام به گام در مورد چگونگی تغییر زمینه های کلیدی زندگی خود راهنمایی می کنم

ما هر هفته تغییرات سریع ، مثبت و دائمی را در مهمترین زمینه های زندگی شما ایجاد خواهیم کرد.

وجه مشترک همه مسائل عاطفی ما و اولین چیزی که مانع خوشبختی و موفقیت می شود این باور یا احساس است که فکر می کنیم ما کافی نیستیم .

وقتی شما این مورد را به صورت برگشت ناپذیر به من کافی هستم تغییر دهید ، همه چیز شروع به تغییر می کند. سطح اعتماد به نفس شما می تواند افزایش یابد ، روابط شما می تواند به طرز چشمگیری بهبود یابد و شما می توانید ثروت و فراوانی را جذب کنید. من بیش از 30 سال است که از این اصل استفاده می کنم و بازخوردهای مداوم دریافت می کنم که در صورت عدم موفقیت در سایر موارد ، زندگی شخص را کاملاً تغییر داده است. من می دانم که این می تواند برای هر کسی و همه کار کند زیرا هزاران بار نتایج آن را دیده ام.

سالهاست مردم از من می خواهند که یک برنامه توسعه شخصی ایجاد کنم که با برنامه آموزش درمانی من همتراز باشد و پس از سالها در مراحل نهایی ، بالاخره آماده است . من در حال حاضر هر آنچه را که از درمان سریع تحول گرا می دانم ، در برنامه برنده جایزه ” من کافی هستم ” گردآوری کرده ام .

من کافی هستم اخیراً پنج جایزه برای محصول جدید سلامتی مورد علاقه مردم و بهترین محصول جدید سلامتی و دارویی به دلیل توانایی آن در تأثیرگذاری قوی بر زندگی بسیاری از افراد ، برنده شده است.

این برنامه در هفت قسمت صوتی خودهیپنوتیزم ارائه شده است تا بتوانید به راحتی دانلود و استفاده کنید ، این برنامه می تواند همان نتایج خیره کننده را برای برخی از مراجعه کنندگان من به شما ارائه دهد .

دوره ماریسا پیر بهذن

ماریسا پیر کیست ؟

ماریسا پیر ، نویسنده پرفروش ، سخنران انگیزشی و درمانگر ، خالق درمان سریع تحول گرا ، یک روش پیشگام انقلابی و درمانی سریع و مؤثر است.

امروزه سخنرانان اندکی وجود دارند که تجربه گسترده و شهرت درخشان ماریسا پیر را دارند. ماریسا پیر تقریباً سه دهه را برای درمان لیست مشتریانی که شامل ستاره های بین المللی ، مدیر عاملان ، خانواده های سلطنتی و ورزشکاران المپیک است ، سپری کرده است. مذاکرات جذاب و سرگرم کننده او همراه با حکایاتی از یک حرفه بی نظیر است که در آن وی هزاران نفر را برای غلبه بر مسائل عمیق شخصی کمک کرده است.

نویسنده پر فروش پنج کتاب ، نقطه فروش بی نظیر ماریسا پیر این است که او ” گامهای ساده ای را می آموزد که نتایج چشمگیر و تغییردهنده زندگی را به بار می آورد “. ماریسا پیر به عنوان یک سخنران یکپارچه تکنیک های درمانی خود را از یک نوع به فضا می آورد و مخاطبان خود را متناسب و متحول می کند. برنامه تحسین شده ” من کافی هستم “ به الگوهای فکری و عادتهای ذهنی که بسته به نوع استفاده از آنها ، می تواند برای موفقیت ما مضر باشد یا سودمند باشد ، متمرکز شده است.

ماریسا پیر در راهنمای تاتلر به عنوان 250 پزشک برتر انگلیس نام برده شده است – این راهنمای متخصصان و پیشگامان حوزه خود را لیست می کند. ماریسا توسط مجله Health Men به عنوان ” پیشگام بزرگ بریتانیا ” توصیف شده است و او تنها زنی است که در مقاله ای با عنوان “بهترین انگلیسی” مشخص  شده است.

در سال 2015 ماریسا یک روش درمانی جدید با نام  درمان سریع تحول گرا (RTT  Rapid Transformational Therapy )  ایجاد کرد. RTT از آن زمان تاکنون  جهان را به خود مشغول کرده است ، او در سراسر دنیا به مردم  این روش را آموزش می داد و با روش جدید درمانی خود ، مورد تحسین منتقدین قرار گرفت. در سال 2018 ماریسا پیر و روش RTT وی 8 جایزه استیوی ، یک جایزه ونوس اوارددز ، IDGT کسب کردند.

ماریسا پیر به طور همیشگی در انتشارات از جمله : روزنامه ساندی تایمز ، دیلی میل ، مجله سرخ ، مجله اله ، ماری کلر ، تناسب اندام مردان ، یکشنبه مردم ، بهترین شما و بسیاری دیگر همکاری داشته است .

مراقبه رایگان من کافی هستم ماریسا پیر

لیست جوایز ماریسا پیر 

 “بهترین سخنران” در کنفرانس های مختلف از جمله گروه Mastermind London و زنان در مشاغل فوق العاده ، جشنواره Awesomeness و انجمن سلطنتی پزشکی

اهدای بورسیه تحصیلی به دلیل قدردانی از مشارکت وی در رشته هیپنوتیزم درمانی و رویکرد تحول آمیز وی در آموزش درمانی ، از طرف شورای ملی روان درمانی

جایزه ” ارائه دهنده آموزش شگرف ” توسط هیئت استاندارد CPD 2017

به عنوان “بهترین درمانگر بریتانیا” و همچنین برنده جوایز استیوی “زن سال ، کارآفرین سال و جایزه دستاورد زندگی” نامیده شده است .

شرکت او ،  I Am Enough LLC ، در بخش خدمات بهداشتی و دارویی ، جوایز طلا استیوی را دریافت کرد.

برنده جایزه روز بین المللی جایزه ی الهام بخش دختران 2018 – به طور خاص به خاطر کار خود در الهام بخشیدن به اعتماد به نفس زنان و دختران از طریق جنبش من کافی هستم .

موضوعات دوره آموزشی من کافی هستم 

ماریسا پیر - هدف زندگی شما

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

هدف زندگی شما

“وقتی کاری را که دوست دارید انجام می دهید، هدفی دارید، وقتی آن را با دیگران به اشتراک می گذارید، معنایی خواهید داشت.” – ماریسا پیر.وقتی کاری را که قرار است انجام دهید و در آن عالی باشید، زندگی خود را با معنا، هدف و اهمیت زندگی می کنید. در این بخش ، ماریسا پیر به شما نشان می دهد که چگونه هدف خود را شناسایی و درک کنید. این بخش به این موضوع می پردازد که چرا ما اغلب در یافتن و انجام هدف خود شکست می خوریم و چگونه می توانید از این امر اجتناب کنید – راز بزرگ این است که به سرعت بفهمید قرار است چه کاری انجام دهید و چه کاری را دوست دارید انجام دهید، سپس اعتماد به نفس و جاه طلبی برای انجام آن داشته باشید. ماریسا پیر جاه طلبی، انگیزه و خودباوری را برای یافتن و دنبال کردن هدف زندگی شما را برایتان به کار خواهد انداخت .وقتی می دانید که در زمینه انتخابی خود بهترین هستید، دیگران نیز این را در مورد شما خواهند دانست، بدون اینکه شما هرگز به آنها بگویید.

ماریسا پیر - جذب و حفظ ثروت

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

جذب و حفظ ثروت

در این بخش ماریسا پیر باورها و محدودیت های مالی شما را در سطحی عمیق و ناخودآگاه تغییر می دهد تا در نهایت بتوانید ثروت و فراوانی را جذب و حفظ کنید.این بخش پوشش می دهد که چگونه می توانید بر باورهای منفی در مورد پول غلبه کنید تا قفل فراوانی مالی را باز کنید و چرا “مشکلات پول” به ندرت با پول بیشتر حل می شود.این به شما نشان می دهد که چگونه رویدادهای آسیب زا را شناسایی و آزاد کنید، که در نتیجه رابطه شما با پول را شکل داده است.چگونه احساس عزت نفس بالا را فعال کنید، به طوری که دیگر هرگز برای خدمات خود « هزینه کم » دریافت نکنید… و دائماً ثروت بیشتری جذب کنید.

ماریسا پیر - رازهای ذهن شما

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

راز های ذهن شما 

وظیفه ذهن شما این است که آنچه را که فکر می کند می خواهید ، انجام دهد. ماریسا پیر در این بخش به شما می آموزد که چگونه دقیقاً با ذهن خود همکاری و گفتگو کنید تا به راحتی به نتایج خارق العاده ای برسید.تصور کنید که یک مربی در تمام طول روز در دسترس شما باشد و خودباوری قدرتمند را در شما به کار اندازد . روش « تشویق کننده » ذهن شما را دوست‌داشتنی‌ترین، حامی‌ترین و قدرتمندترین متحد شما می‌کند. ماریسا همچنین 3 چیزی را که باید در مورد ذهن خود بدانید و اجرا کنید را آموزش می دهد تا ذهن شما به جای اینکه علیه شما باشد، با شما کار کند.این بخش نشان می دهد که ورزشکاران المپیک چه می کنند تا غیرقابل توقف باشند و چگونه می توانید آن را در حرفه خود پیاده کنید. این ابزارها را در اختیار شما قرار می دهد تا به ذهن خود فرمان موفقیت بدهید و بر سطوح موفقیت، رضایت، شادی و رفاه شما تأثیر بگذارد.

ماریسا پیر - رازهای ذهن شما

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

راز های موفقیت  

در این بخش ، ماریسا به شما نشان می‌دهد که چگونه شما نیز می‌توانید همان عادات موفقیت و الگوهای فکری را داشته باشید که به طور طبیعی افراد دارای موفقیت‌های بالا ، دارا هستند.هنگامی که ذهن خود را مجدداً تنظیم کردید، صاحب این عادات موفقیت خواهید شد، که به سرعت بخشی از آنچه هستید تبدیل می شوند و آنها را تا پایان عمر حفظ خواهید کرد. ماریسا وجه مشترک شماره 1 را در افراد بسیار موفق به اشتراک می‌گذارد و اینکه چگونه می‌توانید همین ویژگی را در خودتان تلقین کنید تا موفقیت خود را تضمین کنید. شما یک روش قابل اطمینان را یاد خواهید گرفت که 4 عادت مهم «موفقیت‌سازی» را برای همیشه در زندگی خود به کار بیندازید .شما قادر خواهید بود با استفاده از تکنیک های غیرمنتظره موفقیت خود را ارتقا دهید تا شما را به جلو سوق دهد. ماریسا همچنین یک اقدامی را که باید هر روز انجام دهید تا به موفقیت برسید را فاش می کند.

ماریسا پیر - رابطه شما با بدنتان

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

رابطه شما با بدنتان  

همه عادات بد، از جمله پرخوری، توسط احساسات اداره می شوند. از آنجایی که احساسات همیشه بر منطق غلبه می‌کنند، رژیم‌های غذایی و روال‌های تنبیهی مؤثر نیستند و هرگز دوام نمی‌آورند، محکوم به شکست هستند.در این بخش ، ماریسا همان رابطه سالم غذایی را که شما با آن متولد شده اید دوباره فعال و بازسازی می کند. این به این معنی است که بتوانید بدون زحمت غذا را ترک کنید، به طور طبیعی انتخاب های بهتری داشته باشید و از ورزش لذت زیادی ببرید تا زمانی که به بخشی از آنچه هستید تبدیل شود.یک بار و برای همیشه قادر خواهید بود هر گونه رابطه سمی را با غذا درمان کنید و در نهایت احساس کنید که در کنترل و در مسیر قرار دارید!ما متوجه می‌شویم که نوزادان چه چیزی می‌توانند به شما بیاموزند که 100٪ با بدن خود هماهنگ باشید، بدون اینکه هوس کنید، و چگونه سلامتی خود را حفظ کنید و پیری را تا آخر عمر کاهش دهید.

ماریسا پیر - جذب و حفظ معشوق کامل

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

جذب معشوق “کامل” خود  

ماریسا می‌تواند به شما نشان دهد که چگونه می‌توانید با قدرت تمام موانع را برای یافتن و حفظ عشق حذف کنید، بنابراین می‌توانید یک رابطه سالم و عاشقانه را جذب و حفظ کنید. این شامل روابط شما با دوستان، خانواده، همکاران و خودتان است.دریابید که چرا ذهن شما باید چیزهای آشنا را بازسازی کند و چگونه این باعث می شود که روابط بد را جذب کنید. به علاوه تنها چیزی که برای جذب و حفظ عشق طولانی مدت باید تغییر دهید.اگر در حال حاضر در یک رابطه عاشقانه هستید، این بخش می تواند به شما کمک کند تا آن را بسیار بهبود بخشید، بنابراین به طور مداوم آن نوع رابطه ای را که دیگران تحسین می کنند و برای آن تلاش می کنند حفظ کنید.

ماریسا پیر - رازهای ذهن شما

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !

شما کافی هستید   

آنچه در زیر بسیاری از مسائل ما نهفته است، از جمله خود تخریبی، افسردگی، اضطراب، اعتیاد و عادات مخرب، این باور است که ما کافی نیستیم. حتی افرادی که به نظر می رسد “همه چیز را دارند” هنوز احساس می کنند که در درون خود کافی نیستند و می توانند به سمت خود تخریبی بروند.ماریسا پیر به شما کمک می کند باور اصلی را که همه مسائل شما را مدیریت می کند درک کنید و آن را تغییر دهید تا بتوانید زندگی قابل توجهی داشته باشید. مهارت در یافتن این موضوع است که چرا ما هنوز به باورهای قدیمی منسوخ شده پایبند هستیم و آن استدلال را همراه با خود باورهای مخرب حذف می کنیم. ک” من کافی هستم ” ماریسا پیر می‌تواند به شما کمک کند تا افکارتان را از نو بسازید، تا شما را با یک اعتماد و اطمینان تزلزل‌ناپذیر باقی بگذارد که شما کافی هستید و همیشه کافی خواهید بود. در درون خود یک اطمینان و اطمینان تزلزل ناپذیر باقی می گذارد که شما کافی هستید و همیشه کافی خواهید بود.وقتی می دانید کافی هستید، باعث می شود بیشتر تلاش کنید و بیشتر باشید زیرا اکنون معتقدید که ارزش آن را دارید. روش ها و تکنیک هایی را بیاموزید تا به سرعت و به طور دائم به شما کمک کند تا بر هر مشکلی غلبه کنید.

سوالات متدوال

آیا تا به حال سعی کرده‌اید عادتی را با قوی‌ترین اراده‌ی خود در جهان تغییر دهید، فقط یک هفته بعد متوجه شده‌اید که دوباره به همان الگوی رفتاری قدیمی برگشته اید ؟

هیپنوتیزم با رسیدن به علت اصلی کار می کند – با کند و کاو عمیق تر، به طور خاص ضمیر ناخودآگاه شما را دوباره سیم کشی می کند و عادت های شما را برای همیشه تغییر می دهد.

بسیاری از ما به دلیل سد های ناخودآگاه از چیزی که باعث عادات و رفتارهایمان می‌شود، آگاه نیستیم، بنابراین خود تخریبی می‌کنیم . بنابراین، ما هم چنان در همان الگو ها گرفتار می شویم

برای درک واقعی ذهن خود، باید آن را در هسته خود تغییر دهیم. تا زمانی که ما در ریشه تغییر نکنیم، مهم نیست که چه چیزی را در بخش سطحی تغییر دهیم، همیشه به الگوهای رفتاری قدیمی و آشنا برمی گردیم، که البته می تواند بسیار ناامید کننده باشد.

تصور کنید ذهن شما مانند یک نوار الاستیک است. به آنچه که فقط می داند به بازگشت خود ادامه می دهد. هیپنوتیزم آن « بند الاستیک » را به طور کامل کشیده و می شکند. به عبارت دیگر: هنگامی که از صدای هیپنوتیزم خود استفاده می کنید، ذهن شما کشیده می شود و رفتار قدیمی را می شکند و مسیر جدیدی را ایجاد می کند – یک عادت کاملاً جدید.

هیپنوتیزم همچنین نتایج فوق العاده ای ایجاد می کند زیرا بر وضعیت عاطفی ما تأثیر می گذارد. ماریسا پیر توضیح می دهد که ما یک ذهن خودآگاه، “منطقی” و یک ناخودآگاه “ذهن احساسی” داریم. عواطف و احساسات ناخودآگاه ما همیشه بخش منطقی ذهن ما را شکست خواهند داد. به همین دلیل است که صدای هیپنوتیزم شما به برنامه ریزی مجدد ذهن شما کمک می کند تا با هر ترس و سدی که ذهن منطقی ( خودآگاه ) شما به سادگی نمی تواند به آنها برسد، مقابله کند.

خود هیپنوتیزم جایی است که شما احساس آرامش عمیقی را در ذهن و بدن خود القا می کنید. این به ذهن شما اجازه می دهد تا نسبت به تلقینات مثبتی که می خواهید به آن بدهید، باز و پذیرا باشد.

نباید خودهیپنوتیزم را با دادن پیشنهادات مثبت از طریق یک حالت هیپنوتیزم خود القا شده به خودتان اشتباه بگیرید. فایل‌های صوتی خودهیپنوتیزم ماریسا پیر با دقت ساخته شده و طی یک دوره 30 ساله از نتایج کار با مجموعه‌ای از افراد مشهور، خانواده سلطنتی، ورزشکاران برتر و مدیران عامل ایجاد شده است. فایل های او به‌ طور ویژه طراحی شده‌اند تا به شما کمک کنند بر مشکلات غلبه کنید و تغییرات قدرتمندی را در زندگی خود ثبت کنید – و می‌توانید با آسودگی خاطر به آنها گوش دهید.

ذهن ما آنقدر خارق العاده و پیچیده است، خود هیپنوتیزم به سطوحی می رسد که ذهن خودآگاه ما به سادگی نمی تواند به آن دسترسی پیدا کند. بنابراین، تغییری در سطح اصلی ایجاد می کند .

همانطور که در طول فایل صوتی هیپنوتیزم آرام می شوید، به بخش ناخودآگاه ذهن خود دسترسی پیدا می کنید. سپس بخش انتقادی و خودآگاه ذهن شما خاموش می شود تا تلقینات مثبت را به شما ارائه دهد تا ایده های جدیدی که هرگز فکر نمی کردید امکان پذیر باشد را وارد کنید.

بسیاری از مردم فکر می کنند که هیپنوتیزم شما را به خواب می برد، در واقع کاملا برعکس عمل می کند و ذهن شما را بیدار و تحریک می کند. سپس صدای هیپنوتیزم شما فعال می شود، سیم کشی ها و کدهایی در باورهای جدید، قدرتمند و مثبت ایجاد می شود تا عادت ها و رفتارها را برای همیشه تغییر دهد. هنگام هیپنوتیزم، ذهن شما بیشتر پذیرای تغییرات است، به این معنی که احتمالاً نتایج بهتر و تحول مهم تری را مشاهده خواهید کرد.

ذهن شما بسیار قدرتمند است و شما بیش از آنچه فکر می کنید کنترل دارید. بنابراین، آنچه در طول گوش دادن به هیپنوتیزم روی آن تمرکز می کنید، گسترش می یابد. هیپنوتیزم شما تصویر واضحی از آنچه می خواهید ایجاد می کند، بنابراین شما به طور طبیعی به سمت آن حرکت می کنید.

ماریسا پیر همچنین از یک تکنیک خاص و منحصر به فرد برای ترکیب زبان قدرتمند، پویا و متقاعد کننده برای ایجاد اثری قوی تر استفاده می کند. درست مانند یک کامپیوتر، وقتی از صدای هیپنوتیزم خود استفاده می کنید، نرم افزار جدیدی را نصب می کنید تا بهترین نسخه خود را ایجاد کنید.

ممکن است به این صفحه وارد شده باشید زیرا از امتحان کردن همه چیز خسته شده اید و هیچ چیز دیگری جواب نداده است و اکنون برای تغییر بسیار آماده هستید.

خبر خوب با این ناامیدی و تمایل به تغییر، این است که شما باید بخواهید که این تغییر اتفاق بیفتد تا هیپنوتیزم شما موثر و متحول شود. بنابراین، هر چه بیشتر آن را بخواهید، هرچه به سمت آن حرکت کنید، بیشتر اتفاق می افتد.

افراد می توانند در 21 روز اول نتایج را تجربه کنند، بنابراین مطمئن شوید که هر روز به فایل صوتی گوش می دهید تا حداکثر تأثیر را داشته باشد.

ذهن ما با تکرار یاد می گیرد، بنابراین وقتی بارها و بارها به فایل های صوتی خود در طول 21 روز گوش دهید، نتایج بسیار بهتری را متوجه خواهید شد. برای مثال، اگر بدنی سالم و متناسب می‌خواهیم، ​​انتظار نداریم بلافاصله پس از یک روز تمرین در باشگاه به نتیجه برسیم. ذهن شما هم همینطور است – آن را طوری برنامه ریزی می کنید که انگار ذهن شما در باشگاه است و رفتار جدید خود را به درستی در ناخودآگاه خود نصب می کنید.

در طول فایل صوتی هیپنوتیزم، ذهن شما نیز هیجان‌زده و پذیرای تغییرات می‌شود، به این معنی که ذهن شما به راحتی عادت‌های جدید را می‌پذیرد.

خود هیپنوتیزمی کاملا طبیعی و بی خطر است. اگر تا به حال متوجه شده اید که در حال رانندگی با ماشین خود با خلبان خودکار یا در حالت خلسه مانند زمانی که در حال تماشای تلویزیون بوده اید قرار گرفته اید ، در حالت هیپنوتیزم قرار گرفته اید.

فایل‌های صوتی، برنامه‌ها، دوره‌ها و مراقبه‌های خودهیپنوتیزم ماریسا پیر توسط خود او طراحی و ضبط شده است تا باورهای جدید، قدرتمند و مثبتی را در مورد موضوعی که انتخاب کرده‌اید نصب کند.

وقتی از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم خود استفاده می کنید همیشه کنترل خواهید داشت و به سادگی در حالت کنترل شدید آرام خواهید بود. هرچه بیشتر با استفاده از فایل صوتی هیپنوتیزم خود تمرین کنید، بیشتر می توانید نه تنها ترس ها و موانع را ریشه کن کنید، بلکه می توانید عادات و رفتارهای دقیقی را که در زندگی خود می خواهید بپذیرید، به دست آورید و داشته باشید.

شرکت در دروه من کافی هستم ماریسا پیر