محتوای ویژه
رابین شارماتی هارو اکردرمان های طبیعی
null

دکتر جان دی مارتینی

متخصص رفتار شناسی

null

سادگورو

نویسنده ، یوگی و عارف هندی

null

رابین شارما

نویسنده و سخنران انگیزشی اهل کانادا

از مهم ترین عوامل موفقیت داشتن اعتماد به نفس ، فن بیان ،مدیریت زمان ، کنترل احساسات ، داشتن برنامه و هدف مشخص و هدف گزاری درست می باشد. در این بخش از محتوای ویژه هر موردی که برای رشد شخصیتی و موفقیت و رسیدن به هدف های زندگی لازم است توسط برترین اسایتد جهان در این زمینه به صورت فیلم ، صوت و کتاب در اختیار شما قرار گرفته است.

هوش مالی

هوش مالی معیار سنجش میزان موفقیت مالی با پول است. داشتن هوش مالی بالا به معنای این نیست که سرمایه گذاری های شما از بازار بهتر است بلکه بدان معناست که شما با مسئولیت پذیری پول را اداره می کنید.در این بخش انواع آموزش ها از برترین اساتید برتر دنیا در این زمینه و کارآفرین های برتر به صورت فیلم ، صوت و کتاب برای شما قرار داده شده است.

null

ست گادین

نویسنده ، مشاور بازاریابی و فروش

null

گرنت کاردون

کارآفرین ، نویسنده ، مشاور مالی و فروش

null

تی هارو اکر

کارآفرین ، نویسنده و مشاور مالی

null

آیورودا

علم زندگی

null

ماریسا پیر

متخصص تغذیه ، هیپنوتراپیست

null

داوسون چرچ

پزشک و متخصص ای اف تی

درمان های طبیعی محتوای ویژه

بدن انسان یک ماشین بسیار پیچیده است اما به راحتی میتوان پیچیدگی آن را درک کرد و بدنی سالم داشت. بسیازی از بیماری ها و مشکلات فقط به این دلیل ساده است که چطور با اجزای مختلف این ماشین رفتار کنیم.علوم مختلفی در دنیا وجود دارند که بررسی این موارد می پردازند از جمله ای اف تی و آیورودا.در این بخش آموزه ها و سیمنارها از برترین پزشکان و اساتید متخصص در این زمینه ها برای شما در نظر گرفته شده است.

مدیتیشن بخش محتوای ویژه

ناپلئون هیل می گوید هر چیزی که ذهن انسان بتواند تصور کند و باور کند ، میتواند به آن دست پیدا کند.همین جمله به تنهایی بیانگر قدرت مدیتیشن و تصویر سازی را مشخص میکند.یکی از قدرتمند ترین ابزار ها برای تقویت مدیتیشن و تصویر سازی می باشد.در این بخش علمی ترین مدیتیشن ها و امواج ذهنی که توسط بهترین پزشکان و متخصصین در این زمینه وجود دارد برای شما به صورت کتاب ، فیلم و صوت قرار گرفته است.

null

ماهاریشی ماهش یوگی

خالق سبک مدیتیشن TM

null

دکتری جفری تامپسون

متخصص صوت درمانی

null

دکتر خوزه سیلوا

روان شناس و خالق متد سیلوا