جو ویتالی، در دوره میلیونر آگاه، با پانزده بخش متفاوت شما را راهنمایی می کند تا به طور همزمان آزادی مالی و آگاهی معنوی داشته باشید…

موضوعاتی که در دوره میلیونر آگاه دکتر جو ویتالی یاد خواهید گرفت 

پانزده آموزش ویدیویی صمیمی با دکتر جو ویتالی – شما گام های ساده و اثبات شده برای باز کردن ذهنیت میلیونر آگاه را دریافت خواهید کرد: به شما راهی برای پول بیشتر، رشد معنوی بیشتر، و معنای بیشتر… به طور همزمان می دهند

8 قانون پول آگاه را کشف می کنید – همان استراتژی هایی را یاد خواهید گرفت که دکتر جو ویتالی برای کسب درآمد میلیونی در حالی که مسیر معنوی خود را دنبال می کند، به کار برده است.

بر فرمول میلیونر آگاه مسلط خواهید شد – وقتی پول و معنویت را با هم ترکیب می کنید … پول بیشتری به دست می آورید و همزمان رشد معنوی بیشتری را تجربه می کنید.

4 مرحله آگاهی و بیداری معنوی را آغاز می کنید – این مراحل اثبات شده را دنبال کنید تا اشتیاق، قدرت معنوی و معنای نهایی روحی را در شما بیدار کند.

متدولوژی آموزشی پیشگامانه – یک تجربه آموزشی تحول آفرین را تجربه کنید تا تحول خود را تا حد امکان سرگرم کننده، جذاب و قدرتمند کنید.

سابلمینال های برنامه نویسی ذهنی در هر بخش – در هر بخش یک سابلمینال برنامه نویسی ذهنی کوتاه دریافت می کنید که عناصر اصلی ذهنیت را در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما جای می دهد. این پیشرفت شما را با ترکیب قدرت یادگیری ناخودآگاه با یادگیری آگاهانه به حداکثر می رساند.

“تحول عمدی” – در ترکیب، همه این عناصری که ما در این برنامه آموزشی قدرتمند جدید ادغام کرده‌ایم، باعث می‌شود که شما در یک تجربه شگفت‌انگیز و مجذوب‌کننده مغز غوطه‌ور شوید که چیزی را که جو ویتالی “تحول عمدی” می‌نامد، آغاز می‌کند.

نقل قول دکتر جو ویتالی

برخی از مزایای فعال کردن ذهنیت میلیونر آگاه توسط دکتر جو ویتالی

هر روز با ذهنیت باورنکردنی میلیونر آگاه بیدار شوید که شما را سرشار از شادی، اشتیاق و آرامش می کند… و هر روز سفر جدیدی از تحول خواهد بود…

فوراً آمیختگی پول خود و هدف روحی خود را تجربه کنید … و درآمد بیشتری کسب کنید و بیداری وآگاهی معنوی بیشتری را تجربه کنید … به طور همزمان

بدون زحمت شروع به جذب پول معنی دارتر می کنید که ماه به ماه به زندگی شما اهمیت می دهد…

جنبه های جدیدی از قدرت معنوی خود را باز می کنید که هرگز قادر به دیدن آنها نبودید…

راه‌های بی‌نهایتی برای گسترش نفوذ خود پیدا می کنید و تأثیر خود را در جهان می گذارید… تا بتوانید به خوبی به دیگران خدمت کنید و افسانه‌ای را زندگی کنید که شما را سرشار از شادی کند…

هر روز با هیجان از خواب بیدار می شوید تا به دیگران خدمت کنید و کاری را انجام دهید که واقعاً به آن علاقه دارید … در حالی که به طور همزمان در مورد پول جدیدی که از طریق اشتیاق شما به دست می آید هیجان زده می شوید …

از دانستن اینکه می‌توانید تغییری عمیق در زندگی دیگران ایجاد کنید، به جای اینکه فقط ثروت خود را ذخیره کنید و مانند یک گوشه‌نشین زندگی کنید، لذت بسیار زیادی را تجربه می کنید…

بهترین سبک زندگی را خواهید داشت که در آن می توانید آزادی مالی واقعی را در ترکیب با رضایت عمیق و روحی تجربه کنید… به دلیل تحقق بخشیدن به پول معنوی در نهایت…

با درخشش درخشانی راه بروید که از درون شما بازتاب می کند و برای همه کسانی که ملاقات می کنید آشکار است… به جای اینکه دائماً احساس گناه کنید و نسبت به هدف یا مکان خود در زندگی مطمئن نباشید…

و این تازه شروع است…

سوالات شما پیش از شروع دوره 

دوره میلیونرهای آگاه چه چیزی به من خواهد داد؟

آکادمی میلیونر آگاه یک دوره آموزشی آنلاین کاملاً جدید است که در آن دکتر جو ویتالی 15 ماژول بیداری و آگاهی ذهنی سریع را به شما ارائه می دهد که نشان می دهد چگونه بر ماهیت واقعی پول تسلط داشته باشید، چگونه اشتیاق خود را به سود تبدیل کنید و چگونه یک زندگی با معنا داشته باشید و به طور همزمان آگاهی و بیداری معنوی را تجربه کنید.

به عنوان یک میلیونر آگاه زندگی را چگونه تجربه خواهم کرد؟

به عنوان یک میلیونر آگاه، در ترکیب پول و اشتیاق روحی برای به دست آوردن پول بیشتر و تجربه بیداری معنوی بیشتر در عین حال مسلط خواهید بود.

این کار زندگی شما را به روی اشتیاق بیشتر، تأثیر بیشتر، معنی بیشتر و هدف بیشتر … همراه با پول بیشتر و رشد روحی باز می کند.

شما عامل تغییر و الهام در جهان خواهید شد، قهرمان برد-برد-برد… جایی که برنده می شوید، افرادی که به آنها کمک می کنید برنده شوند و دنیای اطراف شما برنده می شود.

جو ویتالی در ماموریتی است که با ایجاد سیل میلیونرهای آگاه جهان را متحول کند. به عبارت دیگر، او به سختی کار می کند تا شما را به همه چیزهایی که برای رسیدن به بیداری مالی و معنوی نیاز دارید مجهز کند… زیرا تأثیر جدید شما در اطراف شما موج می زند.

حرف آخر: اگر همیشه رویای زندگی با هدف، رفاه و اشتیاق را در سر داشتید، سبک زندگی میلیونر آگاه برای شما طراحی شده است.

جو ویتالی کیست و چرا باید به او گوش کنم؟

دکتر ویتالی بیش از 30 سال را صرف آموزش افرادی کرده است که مانند شما به ثروت، رفاه و بیداری و آگاهی معنوی دست می یابند. او با صدها داستان موفقیت، یکی از بهترین سوابق را در جامعه توسعه شخصی دارد.

دکتر ویتالی به مدت 10 سال در هیوستون، تگزاس بی خانمان و در فقر شدید بود. او قربانی خود تخریبی، باورهای محدودکننده و اهداف متقابلی بود که او را عقب نگه می داشت.

اما، با مطالعه و تلاش زیاد، او راه خود را برای فرار از فقر، بلکه تبدیل شدن به یک میلیونر خودساخته، توسعه داد. اما او به همین جا بسنده نکرد: دکتر ویتالی که فقط به پول قانع نشده بود، راه خود را برای داشتن یک زندگی معنوی، پرشور و معنادار پیدا کرد و در عین حال آزادی مالی را به او داد تا به او اجازه دهد سبک زندگی طراحی خودش را بدهد.

جو ویتالی در یک ماموریت است. جنبش میلیونر آگاه رسالت زندگی اوست. و او هرگز در زندگی خود به این اندازه مشتاق یک برنامه آموزشی یا هدف نبوده است. شما نه تنها از سالها نتایج اثبات شده او سود می برید، بلکه از شدت اشتیاق و الهام او نیز بهره می برید.

او نویسنده کتاب‌های بسیار زیادی است که نمی‌توان به آن اشاره کرد، از جمله کتاب‌های پرفروش «عامل جذب»، «محدودیت‌های صفر» و «در صفر»

او همچنین در فیلم‌های موفق «راز»، «اپوس»، «قطب‌نما»، «راه‌حل ضربه زدن»، «جهش» و غیره بازی کرد.

آیا قرار است یاد بگیرم که چگونه بر اساس علایقم کسب و کار خود را توسعه دهم؟

در حالی که دکتر ویتالی اصول اساسی اساسی را به شما ارائه می دهد که می تواند هر کارآفرینی را به موفقیت برساند، او توصیه خاصی در مورد چگونگی رشد یک کسب و کار به شما نخواهد داد.

هزینه دوره : 420000 تومان

محدودیت محتوا

برای مشاهده ادامه محتوا ورود کنید !